Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri CoinShares CSO, Ethereum’da Kurumsal FOMO Başladı

CoinShares CSO, Ethereum’da Kurumsal FOMO Başladı

0
CoinShares CSO, Ethereum’da Kurumsal FOMO Başladı

Yatırım firması CoinShares’in baş strateji sorumlusu Meltem Demirors, kurumsal yatırımcıların ikinci en büyük kripto varlığını çevreleyen FOMO’nun patlamasıyla Ethereum’a (ETH) girmeye başladığını söylüyor.

Yeni bir Fox Business röportajında ​​Demirors, bir dizi kripto şirketi ve yatırım aracında ETH’ye toplam kurumsal girişleri izleyen CoinShares’in, önde gelen akıllı sözleşme platformu 2.000 $ ‘ın altında konsolide ederken Ethereum’a kurumsal ilginin hızla arttığına tanık olduğunu bildirdi.

“Diğer kripto varlıkları söz konusu olduğunda, CoinShares’te öncelikle Bitcoin’de yönetilen 4 milyar dolarlık varlığa sahibiz, ancak geçen hafta, halka açık yatırım araçlarına tahsis eden yatırımcıların haftalık fon akışlarını izledik.

Geçen hafta, girişlerin% 80’i veya yaklaşık 175 milyon dolar Ethereum yatırım ürünlerine gitti ve daha önce hiç böyle bir kurumsal ilgi görmedik. “

Demirors, şirketlerin amiral gemisi kripto para biriminin getirdiği riskleri azaltmak için Bitcoin dışındaki kripto varlıklarına tahsis ettiğini ekliyor. 

“Manzara değişiyor ve firmaların, şirketlerin Bitcoin’e tahsis ettiğini görüyoruz, ancak yatırımcılar aynı zamanda bu bilançoların çeşitlendirilmesine yardımcı olmak için uzun vadeli potansiyele sahip olabilecek diğer dijital varlıklara da bakıyor.”

Demirors ayrıca Tesla’nın Bitcoin’e yaptığı 1,5 milyar dolarlık yatırımın kripto para piyasası üzerindeki potansiyel etkisini paylaşıyor. 

“Tesla’nın şu anda bilançosunda Bitcoin olması ve Tesla’nın her S&P endeks fonuna 20 Aralık’ta eklenmesi ile, kurumsal hazinelerde çok daha fazla Bitcoin kapsamı olacak ve bu, geldiğinde hepimizin heyecanlanabileceğini düşündüğüm bir şey daha fazla eğitim ve sadece daha fazla yatırımcı bilinci. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here