Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri Benjamin Cowen Bir Çok Yatırımcının Gelecek Olan Ethereum Tsunamisini Kaçıracığını Düşünüyor

Benjamin Cowen Bir Çok Yatırımcının Gelecek Olan Ethereum Tsunamisini Kaçıracığını Düşünüyor

0
Benjamin Cowen Bir Çok Yatırımcının Gelecek Olan Ethereum Tsunamisini Kaçıracığını Düşünüyor

Kripto analisti ve youtube Benjamin Cowen, çoğu tüccarın Ethereum’un “tsunami” fiyat hareketini kaçıracağını söylüyor.

Cowen, yeni bir strateji oturumunda 373.000 YouTube abonesine, çoğu tüccarın ETH’nin büyük bir piyasa düzeltmesine denk geleceğine tahmin etmesine rağmen Ethereum’un güç kazanmaya devam edeceğini söyledi.

“Unutmayın, çoğu Ethereum’un ne kadar ileri gidebileceğini hafife alacaktır. Çoğu bunu hafife alacaktır. Çoğu insan yanılıyor olacak ve biz şimdiden 4.100 Dolarlık Ether’e bakıyoruz. ”

Analist, ikinci en büyük kripto varlığını piyasa değeri ile 1.000 $ ‘ın altına gönderebilecek büyük bir düzeltmenin artık kartlarda bulunmadığını söylüyor.

“Ethereum’un bir cehennemde koştuğunu biliyoruz … Bir noktada bir düzeltme yapacağız, ama, hey, unutmayın: insanlar sonsuza kadar büyük bir düzeltme istiyorlar ve bu yüzden sorun şu ki, insanlar düzeltme talep ediyorlardı , yani Ethereum’un kısa vadede 900 $ ‘a düşme ihtimali çok düşük ve bir daha asla olmayacak …

Nihayetinde Ethereum tsunamisini besleyen şey, büyük bir düzeltmenin olacağını düşünmeye devam eden insanlardır. Sadece yükselmeye devam ediyor ve bu yüzden bu insanlar nihayetinde kendilerini kapana kısılmış hissediyorlar, özellikle de Ethereum’larını pompalanan bir altcoin için sattılarsa ve sonra o altcoin pompalamayı durdurdularsa ve Ethereum pompalamaya başladılarsa. Bu yüzden pompanın size gelmesini bekliyorsunuz. Tsunaminin gelmesini bekleyin. “

Cowen, modellerine dayanarak, Ethereum’un kısa vadede 4.320 ila 5.800 dolar arasında herhangi bir yere yükselmesini öngörüyor. Bununla birlikte, Ethereum’un uzun vadede 10.000 $ ‘a düştüğünü de görüyor.

Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığı, Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.221.20 $ ‘ı belirleyerek yükselmeye devam ediyor. CoinGecko’ya göre ETH, yazı yazılırken 3.946 dolardan işlem görüyor .

Videonun orijinalini isteyenler için:

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here