Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri ATH’nin Peşinde Olan Ethereum Fiyatı, Dipten Almak İçin Son Şansmıydı?

ATH’nin Peşinde Olan Ethereum Fiyatı, Dipten Almak İçin Son Şansmıydı?

0
ATH’nin Peşinde Olan Ethereum Fiyatı, Dipten Almak İçin Son Şansmıydı?

Ethereum Fiyatı Yeni Bir ATH Yapacak mı?

2021’e hakim olunması bekleniyor, Ethereum tarafından boğa piyasasının altcoinlere açılan kapısı olarak balırken düşüş geldi.

Bununla birlikte, mevcut senaryoda, Ethereum fiyat rallisi, daha fazla düşüşü önlemek için M şeklindeki modeli tersine çevirdi.

Önceden oluşturulmuş benzer desen her zaman büyük bir toplanma ile sonuçlandı ve bu nedenle kısa süre içinde benzer bir hareket bekleniyor.

Durumda ise ETH fiyatı modeli tersine çevirmede başarılı olursa, fiyatın tahmin edildiği gibi yeni ATH oluşturması beklenir.

Ünlü analist, Eljaboom ve öbür analist, KALEO Ethereum fiyat tahmini 10.000 $ dolar ve üzeri olabilir.

Yine de ETH fiyatı, 1120 $ ‘a yakın güçlü destek seviyelerinin oldukça üzerinde olduğu için hala çok iyi bir konumda görünüyor. Şu anda, fiyatın 1290 $ ‘ın üzerindeki seviyelere ulaşması gerekiyor.analist Luke Martin daha fazla ters ivme tetiklemek için.

Ethereum Fiyat Analizi

Ethereum analizinde İşlem saatlerine 1300 $ ‘dan 1391 $’ a ulaşarak 1400 $ ‘a yakın seviyelere yükselerek başladı. Bununla birlikte, fiyatlar saatler içinde yaklaşık% 15 düşüşle 1182 $ ‘a kadar düşerek ralli kısa ömürlü göründü.

Bununla birlikte, varlık şu anda kayıpları telafi etme eşiğinde ve yükseliş trendini çok sıkı tutmak için çok çaba sarf ediyor. Yazma sırasındaki ETH fiyatanalizinde yüzde 2,99’luk marjinal bir kayıpla 1255 dolar.

Şu anki aşamadaki ana odak noktası, başlangıçta ETH direnç seviyelerini 1321 $ ‘da test etmek, daha sonra zahmetsizce bir sonraki seviyeye 1389 $’ a yükselmesi gerek, Bir kez yapıldığında, Ethereum fiyatı yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmesi lazım.

Ralliyi sağlam tutmak için ETH 1165 $ Dolardaki destek seviyesini sağlanlaştırmalı…

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here