Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri Analistlerden Ethereum Yorumu ETH 600 Dolar Üstündeki Satış Baskısını Azaltması Gerekiyor

Analistlerden Ethereum Yorumu ETH 600 Dolar Üstündeki Satış Baskısını Azaltması Gerekiyor

0
Analistlerden Ethereum Yorumu ETH 600 Dolar Üstündeki Satış Baskısını Azaltması Gerekiyor
  • Ethereum’un fiyat hareketi, tüm büyük altcoinler arasında ortak bir eğilim olan son zamanlarda Bitcoin’inkinden daha düşük performans gösterdi.
  • Herhangi bir parabolik ETH hareketini ateşlemek için yeterli olmamasına rağmen, BTC’nin devam eden rallisinin altcoinler için bazı dalgalanmalar yarattığına şüphe yok.
  • Bu, kripto para biriminin şu anda belirsiz bir uzun vadeli talep bölgesinde oturan Bitcoin ticaret çiftine karşı bazı önemli zayıflık belirtilerini göstermesine neden oldu.
  • Bir analist, buna kripto için “son” talep bölgesi olarak değiniyor, bu da buradan ivme kazanmaya başlayacağı anlamına gelebilir.

Ethereum, Bitcoin’in muazzam momentumuna rağmen son birkaç gün içinde nispeten cansız bir fiyat hareketi gördü.

Çoğu analist, sonunda Bitcoin’in kazançlarını karşılayacak ve onları aşacak kadar ivme kazanacağına inanıyor gibi görünüyor.

Bunun gerçekleşmesi için, kriptonun 600 $ ‘ın üstündeki bölgede bağlı satış baskısını aşması gerekiyor.

Bir analist şimdi ETH’nin BTC’ye karşı ulaştığı “nihai” talep bölgesine işaret ediyor ve bu da dibe vurduğunu ve daha fazla toparlanmaya hazır olduğunu gösteriyor.

ETHEREUM, BITCOIN’IN MUAZZAM MOMENTUMUNA ULAŞMAK İÇIN MÜCADELE EDIYOR

Ethereum, şu anki 640 $ ‘lık fiyatıyla% 1’in biraz altında işlem görüyor. Bu, son gün boyunca işlem gördüğü fiyat civarındadır.

Dün sabah, tüm ivmesini kaybetmeden ve 628 $ ‘lık düşük seviyelere hızlı bir düşüş görmeden önce 677 $’ a kadar yükselebildi.

Bu düşük seviyelerden kurtulabilmiş olsa da, Bitcoin ticaret çifti de önemli bir son çare destek bölgesinde gezinirken bazı zayıflık belirtileri gösteriyor.

TÜCCAR: ETHBTC NIHAI TALEP BÖLGESINE ULAŞTI

Bir tüccar , Ethereum’un Bitcoin’e karşı gördüğü zayıflığın ETHBTC çiftinin önemli bir talep bölgesine ulaşmasına neden olduğuna inanıyor . Belirli talep geldiği zaman işte ozaman Ethereum için sert hareketleri görebiliriz.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here