Home Altcoin Haberleri Analist, Ethereum Fiyatı Tahmininde 10 İle 20 Bin Dolar Arasını İşaret Ediyor

Analist, Ethereum Fiyatı Tahmininde 10 İle 20 Bin Dolar Arasını İşaret Ediyor

0
Analist, Ethereum Fiyatı Tahmininde 10 İle 20 Bin Dolar Arasını İşaret Ediyor

Birçok Analist, Ethereum fiyatının uzun vadede 10.000 – 20.000 $ dolar’a ulaşabileceğine inanmaya başlıyor. Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’un fiyatı şu anda 1.227.19 $ Dolar seviyesinde duruyor.

Ethereum’un fiyatı, dünyadaki birçok kripto meraklısı tarafından tahmin edildi. Teknik analistlerden biri,Raoul Paul Vision Group CEO’su, Ethereum için bir boğa döngüsüne inanıyor.

Bu boğa döngüsü sırasında ilk olarak bu analist tarafından Ethereum fiyatı 20.000.000 $ Dolar dile getirildi. Ethereum’un Bitcoin’in Metcalfe yasasına dayalı büyüme yörüngesini takip ettiğine inanıyordu.

BTC ile birlikte Ethereum, kripto paralarının ön saflarında yer aldı. Analistlere göre, Ethereum’un piyasa değeri Bitcoin’e kıyasla hızlı bir şekilde büyüyor.

Twitter “Antiprosynthesis” adlı analist bir Ethereum araştırması ve geliştiricisi , ETH fiyatının önümüzdeki 1-2 yıl içinde 10.000 – 20.000 $ dolar’a ulaşacağına inanıyor.

ETH Fiyat Analizi! Ethereum 10.000 Dolara Ulaşılabilir mi?

Ethereum’un 10.000 $ ‘a ulaşması için 1.1 Trilyon $ dolar’ lık bir piyasa değerine ulaşması gerekir. Şu anda, Bitcoin’in piyasa değeri 716 milyon dolarken, Ethereum’un piyasa değeri 132 Milyon dolar civarında.

Ethereum, kurumsal yatırımcıların faaliyetlerinin önemli ölçüde artması nedeniyle bu kadar yüksek bir değerleme fiyatında yükselme potansiyeline sahiptir.

Ethereum şu anda önde gelen Finansal Alan arasında Piyasa Değerlemesinde 7. sırayı geride bırakıyor. 

Perakende yatırımcılarının Ethereum’a daha fazla ilgi gösterdiği açık.

Geçtiğimiz birkaç yıl göz önüne alındığında, Ethereum kullanıcılarının sayısı çok azdı. Merkezi Olmayan Finansın patlayıcı büyümesi, Ethereum’u yeni yüksek seviyelere itti.

Yeni DApp’ler ve tokenlar piyasaya sürüldükçe, Ethereum fiyatı ve ötesinde mümkün olan şeylere yeni kapılar açabilir.

Defi uzun vadede ana akım olursa, Ethereum için boğa durumunu artıracaktır. Şimdi Ethereum katman 2.0 ile ilerlerken, ölçeklenebilirlik ve güvenlik sorunları zamanla değiştirilecek.  

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here