Home Analiz 8 Mayıs Ethereum, Ethereum Classic, Ve Binance Coin Fiyat Analizi

8 Mayıs Ethereum, Ethereum Classic, Ve Binance Coin Fiyat Analizi

0
8 Mayıs Ethereum, Ethereum Classic, Ve Binance Coin Fiyat Analizi

Ethereum’un boğa koşusu 3.600 dolarda durdu ve satın alma baskısı düştü bir geri çekilme daha uygun görüldü. Benzer şekilde, Ethereum Classic de bir geri çekilme öngördü, ancak yükselen piyasa koşulları bu sonucu geciktirebilir. Son olarak, Binance Coin oldukça dengeli bir piyasayı yansıtıyordu ve önümüzdeki seanslarda yatay hareket beklenebilir.

Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC) Ve Binance Coin (BNB) Fiyat Analizleri

Ethereum (ETH) Analizi

Ethereum (ETH) fiyat analizi, Nisan ayının son haftasından bu yana, Ethereum’un fiyatı istikrarlı bir yükseliş eğilimi gösterdi ve dünyanın en büyük altcoini birkaç yeni rekor kırdı.

Haftalık kazanımlara bakıldığında Ethereum analizinde, Bitcoin’in aynı dönemdeki % 3’lük kazanımlarına kıyasla şimdi % 23,7’de duruyor.

ETH EMA Ribbons , boğa koşusu başlangıcında genişledi ve bu, pazardaki güçlenme eğilimini doğruladı. Bu şeritler aynı zamanda destek hatları olarak da işlev görebilir ve aynı şeyi 3.377 dolar civarında tanımlamaya yardımcı olabilir.

Satın alma baskısı Ethereum analizinde, ETH’nin en son ATH’sini 3.600 doların üzerine çıkardıktan sonra düşüşte olduğundan, bir sonraki yükselişten önce birkaç destek seviyesi harekete geçirilebilir.

ETH analizinde MACD çizgisi Sinyal çizgisinin altına düştü ve histogramı bir dizi kırmızı çubuğu yansıtıyordu. Bununla birlikte, endeks hala yükseliş bölgesinde idi ve fiyatın önümüzdeki günlerde yüksek seviyelerini koruması muhtemeldir.

Ethereum Classic (ETC) Analizi

ETH’nin yükseliş trendinden cesaret alan Ethereum Classic , Mayıs ayının başından bu yana muhteşem bir büyüme gördü. Aslında, yaklaşık % 300’lük haftalık kazançları, piyasa değerine göre ilk 15 kripto para arasında en yüksek olanıdır.

Uzun süredir bir düzeltme yapılmasına rağmen, yükseliş piyasa koşulları bu sonucu yalanladı. Awesome Oscillator’a göre ETC analizi , momentum hala alıcılar tarafında iken, borsalardaki işlem hacimleri 45 Milyar Doların üzerindeydi.

Şu an için Ethereum Classic Analizinde, tam olarak bir geri çekilmenin ne zaman gerçekleşeceği belirsizdi.

ETC RSI , piyasada aşırı alım koşulları gösterdi, ancak endeks geçen hafta 80’den birkaç kez geri döndü. Bir geri çekilme gerçekleştiğinde, ETC‘de birkaç destek seviyesi 123 $ ve 90.6 $ ‘dır.

Binance Coin (BNB) Analizi

ETH ve ETC’ye benzer şekilde Binance Coin , Nisan ayının son haftasından bu yana güçlü kazançlar gördü. Grafikler, alıcıların yaklaşık 445 $ ‘a girdiğini ve fiyatı yukarı çıkarmaya devam ettiğini gösterdi. Bununla birlikte BNB analizinde, fiyat rekor seviyelerden düştüğünden bu yana 656 ila 604 dolar arasında bir miktar yatay hareket gördü.

Binance Coin (BNB) analizinde RSI önemli bir faktör olarak görülüyor ve bu dönemde genellikle 45-55 arasında tarafsız bir duruş sergiledi.

ADX 17 civarında dalgalandı ve pazarda zayıf bir eğilim gösterdi. 24 saatlik ticaret hacimleri de yazı yazılırken susturuldu ve bazı yatay hareketlerin ilerlemesi beklenebilir. Öte yandan, 656 doların üzerindeki bir kırılma, piyasada bazı alımları teşvik edebilir ve BNB’yi daha yeni bir rekor seviyeye taşıyabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here