Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri 2021 Ethereum Yılı Olması Bekleniyor, ETH 10.000 Dolara Ulaşabilir mi?

2021 Ethereum Yılı Olması Bekleniyor, ETH 10.000 Dolara Ulaşabilir mi?

0
2021 Ethereum Yılı Olması Bekleniyor, ETH 10.000 Dolara Ulaşabilir mi?
  • Ethereum, 2021 yılında en çok fiyatı merak edilenler arasında ve yükselmeye hazır durumda.
  • Yaklaşan bir çok gelişme ve analizlerde, ETH fiyatının 10.000 $ Dolara çıkması bekleniyor.

Ethereum fiyatı şu anda 1500 doların üzerine çıkmanın eşiğinde. Şu anda, varlık biriktirme aşamasındadır ve gerçek pompanın yakın olduğunu savunuyor analist Galaxy.

Ekosistemdeki birçok yükseltme ve geliştirme devam ederken, 2021 yılı Ethereum fiyatı için daha verimli olabilir. Ve bu nedenle ETH fiyatının yükselmesi bekleniyor. Tanınmış analist, Lark Davis’e göre ETH fiyatı çok yakında 10.000 $ dolara ulaşabilir.

Dahası olan Ethereum, DeFi alanı, geleneksel finansın çoğu blok zinciri ekosistemini benimsediği için çok büyük bir şekilde yükselebilir.

Bitcoin Alan Kurumlar Ethereum’a Yönelecek mi?

Bitcoin milyarlarca yatırım yapan Wall Street şirketleri de dahil olmak üzere 2020 yılında birçok kurumu başarıyla cezbetti. Popüler hedge fonlarından biri olan Grayscale, şu anda tüm Bitcoin arzının yaklaşık % 3’ünü elinde tutuyor.

Grayscale, son gelişmede Bitcoin dışında Ethereum, XRP vb. Gibi başka varlıkları da düşünüyor. Dahası, yalnızca ETH’yi ve varlığın artan ana akım benimsemesini gösteren ilk müşterileri düşünüyorlar.

Bu nedenle, ETH 2.0’daki güncellemelerle Ethereum ekosisteminin, mevcut platformla ilgili sorunları daha fazla geliştirme ve ek spesifikasyonlarla ele alması bile bekleniyor.

Şu anda, ETH fiyatının 1300 dolar destek seviyelerinde güçlü kalması ve daha da yükselmesi bekleniyor. Bu seviyelerin üzerinde başarıyla sürdürüldükten sonra, Ethereum fiyatı mevcut ATH’yi aşacak şekilde ayarlandı. Dahası, çok yakında ETH fiyatı 2000 $ seviyelerine de ulaşabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here