Home Altcoin Haberleri 1.600 Doların Üstünde Ethereum (ETH) Alınır mı?

1.600 Doların Üstünde Ethereum (ETH) Alınır mı?

0
1.600 Doların Üstünde Ethereum (ETH) Alınır mı?

Ethereum , iki günden fazla bir süredir 1.600 doların üzerinde işlem görüyor , bu bir hafta önceki grafiklerde eski ATH’sine ulaştıktan sonra altcoin’den beklenen bir hareket oldu.

Merakla, birçok teknik analist, Ethereum’un 1.700 doların üzerinde bile değerinin altında kaldığını düşünüyor.

Aslında, ağdaki hashrate ve aktif adreslerin ışığında, tüccarlar, özellikle diğer zincir içi ölçümler de yaklaşmakta olan bir ralli sinyalini verdiğinden, yakın vadede ETH konusunda yükselişe geçti.

Ethereum Fiyatlanması

Şimdi, ağda toplanan günlük işlem ücretlerine dayanarak Ethereum’u değerlemenin farklı yolları var.

Aynı şekilde, Grayscale’in Ethereum’un değerlemesi hakkındaki son raporu, Ether’in hızla yükselen ücretleri ödeyen emtia olduğu sonucuna vararak , tıpkı seyahatteki bir artışın benzine olan talebi artırabileceği gibi, yüksek ücretlerin de Ether için talebi artırdığını ekledi.

Ücretlerdeki artış, değerlenmesine gerçekten zarar vermiyor. Bunun yerine, talebi yönlendiriyor ve daha yüksek ücretler ve değer olasılığını ortaya çıkarıyor.

Artış tüccarların portföylerine zarar verebilirken, değerleme arttıkça uzun vadede genel olarak olumlu bir etkiye sahip oluyor.

Ekteki tabloya göre, Ocak 2018’deki en yüksek ücretlerle karşılaştırıldığında, Ethereum’un günlük işlem ücretlerinin Ocak 2021 itibariyle yaklaşık 5 kat olması da dikkat çekicidir.

Ethereum Maliyetleri

Ethereum için oyun değiştirici, 1.600 doların üzerinde satın alma maliyetini haklı çıkarabilecek bir şey, faiz getiren bir varlık olarak ortaya çıkmasıdır.

Başlangıç ​​değeri, aktif arz, borsa dengesi ve talep tarafından yönlendirildiği için fayda ve arz-talep dinamiklerinden türetilir.

Fayda, stake etme süreci aracılığıyla da gözlemlenebilir, çünkü ETH 2.0 piyasaya sürüldüğünde, stake etme, tüccarların Ethereum’un gelecekteki beklentilerine güven duyması anlamına geliyordu.

Bu, dağıtımda artışa, piyasa kapitalizasyonunda artışa ve sürekli olarak azalan aktif arza katkıda bulunmuştur; olumlu bir geri bildirim döngüsü görevi gören tüm faktörler görülmüştür.

Bu döngünün hem spot piyasalarda hem de Vadeli İşlemler piyasalarında olumlu göstergeleri etkilemesi ve uzun vadede fiyatı istikrarlı bir şekilde artırması bekleniyor.

Ayrıca, stake etme, Bitcoin’in rallisine yol açan kıtlık söylentisini destekleyen piyasadaki arzı azalttı.

Bitcoin ve Ethereum şu anda yüksek bir korelasyonu paylaşmıyor, ancak beklenen hareket benzer sonuçların verilmesi bekleniyor.

Sonuç olarak, piyasa pozitif kalırsa ve beklenen altcoin boğa dönemi olacaksa 2021’de ve uzun vadede, 1.600 doların üzerinde Ethereum satın almak doğru strateji olabilir.

Yine de kendi araştırmanızı iyi yaparak kendi kararlarınızı stratejinize göre vermeniz gerekir. Yüksek risk grubundaki kripto para yatırımları çok kötü sonuçlar doğurabiliyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here