Home Analiz 09 Mayıs Chainlink, Monero, Ethereum Fiyat Analizi

09 Mayıs Chainlink, Monero, Ethereum Fiyat Analizi

0
09 Mayıs Chainlink, Monero, Ethereum Fiyat Analizi

Bugünkü altcoin analizimizde, Chainlink’in satış baskısı nedeniyle 45,6 dolara düşeceği tahmin ediliyordu. Monero’nun düşüş eğilimi göstermesini önlemek için 440 doları savunması gerekiyordu. Ethereum, gelen bir düzeltmeyi gösteren birkaç kırmızı sinyal verdi.

Cahinlink (LİNK), Monero (XMR) Ve Ethereum (ETH) Analizi

Chainlink (LİNK) Analizi

Chainlink (LİNK) analizinde 50 seviyesini geçemediği için ve aşırı satış baskısıyla karşı karşıya kaldığı için 45,6 dolara düşmesi muhtemel görünüyordu.

Chainlink teknik analizinde ise, LINK’in Nisan sonundan bu yana yükselen bir piyasa sürdürdüğünü gösterdi.

Müthiş Osilatör , son iki hafta boyunca pozitif bir okuma sürdürürken, RSI 50’nin üzerinde işlem gördü. Ancak, bunlar aynı zamanda gelen bir düzeltmeden önce uyarı işaretleri olarak da yorumlanabilir.

LİNK fiyatı 45.6 $ seviyesi ters çevrilirse, 38 $ ‘a kadar uzatılmış bir satış mümkün oldu. Olumlu bir sonuç için, boğaların bölgeyi 50-52 doların üzerinde işlem görmesi gerekecek.

Monero (XMR) Analizi

Monero fiyatı 380-388 $ ‘ı düşüş baskısından korudu ve bu 440 $’ ın üzerinde bir artışa izin verdi. XMR, bir düzeltme yapılmadan önce 517 $ ‘a kadar yükseldi.

XMR Analizinde , Bir geri çekilmeye rağmen, Supertrend Göstergesi mevcut seviyede bir alım sinyali sundu, ancak XMR yeni ters çevrilen 440 $ işaretinin altına düşerse bu satışa geçebilir.

Monero analizi, Müthiş Oscillator , piyasada düşüş ivmesi olduğu için bir dizi kırmızı çubuk kaydetti. XMR yukarıda belirtilen destekten geri dönerse ancak XMR fiyatı 517-520 $ ‘ın üzerine çıkamazsa, önümüzdeki günlerde bir miktar rangbound hareket bekleyin.

Ethereum (ETH) Analizi

Ethereum (ETH) analizi, Piyasadaki birçok gösterge, dünyanın en büyük altcoin’i için geri çekilme olduğunu gösterdi . Birincisi, 4 saatlik zaman diliminde bir yukarı kanalın oluşumuydu – bir düşüş paterni. İkincisi, Awesome Oscillator’da görülen bir düşüş trendiydi .

Bu sadece fiyatla düşüş eğilimi göstermekle kalmadı, aynı zamanda zayıflayan satın alma baskısını da gösterdi. Düşen bir ADX , daha fazla fiyat artışına karşı da çalıştı.

Bir iken önceki analiz ETH yüksek seviyelerini korumak verebilecek söz yaptım, ETH boğaları fiyatı 3200 $ dan bir geri çekilmeye karşı dikkatli olmalıdır. Eğer bu seviyeyi ETH boğaları koruyamazsa 2.800 dolar sevisi daha fazla zarar görecektir ve kırılması muhtemeldir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here