Home Altcoin Haberleri Ethereum ve Chainlink Fiyatı Değer Kaybetti mi? Yoksa Değer Kazanması Engellendi mi?

Ethereum ve Chainlink Fiyatı Değer Kaybetti mi? Yoksa Değer Kazanması Engellendi mi?

0
Ethereum ve Chainlink Fiyatı Değer Kaybetti mi? Yoksa Değer Kazanması Engellendi mi?

Tahminlere Göre Ethereum Fiyatı Şimdiye 5000$ Olmalıydı

Ethereum’da ralli başarısız olmasının ardından Ethereum sürekli aynı hareketi tekrar ediyor.Öte yandan, Chainlink fiyatı da çok uzun süreli konsolidasyon aşaması yaşıyor. Bu büyük sebep Chainlink’in inanılmaz olacak boğa koşusunun önündeki tek engel olarak görülmekte.

Birçok varlık parabolik hale geldi, 10x veya 20x vb. Çarparak yükseldi, ancak ETH fiyatı ve LINK fiyatı sadece 2,5 kat arttı. Bu nedenle, balinaların ve kurumların varlığı biriktirmeleri için fiyatı bastırma duygusu güçlü bir şekilde ortaya çıkar.

Altcoin 2021 Sezonu Başladı mı?

Bir çok Alternatif coin şuan yükselişte ve kat kat her gün yükseliyor. Bu yüzden bu aşamayı bir altcoin sezonunun başlangıcı olarak değerlendirebiliriz, Ancak tam olarak değerlendiremeyizde. Bitcoin rallisinin henüz son bulmaması altcoin sezonunun başlayışını engelleyebilir. ATH’ına çok yaklaşmış bir bitcoin var.

Bununla birlikte, bir bilim adamı ve bir kripto analisti olan Jai’ye göre, mevcut bitcoin balonu şu andan itibaren her an patlayacak ve tüm para diğer altcoinlere akacak. Bu nedenle, yaklaşan Altcoin Sezonu her zamankinden çok daha güçlü olacak.

Analistin topluca haklı olarak işaret ettiği gibi, Polkadot, Matic, Enjin Coin gibi kurumsal çıkarları olmayan kripto varlığı dev gibi dalgalanıyor. Oysa Ethereum, Chainlink fiyatı gibi varlıklar hafif bir yükselişe rağmen kolayca geri çekiliyor ve sık sık dar bir aralıkta trend oluyor. Herhangi bir doğal olmayan uygulama olmasaydı, ETH fiyatı ve LINK fiyatı mega canavar boğa rallisinde olmalıydı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here