Home Altcoin Haberleri Ethereum Analistleri ETH’nin Burdan % 500 Yapacağına İnanıyor

Ethereum Analistleri ETH’nin Burdan % 500 Yapacağına İnanıyor

0
Ethereum Analistleri ETH’nin Burdan % 500 Yapacağına İnanıyor

Popüler bir analist, ETH’nin hala değerinin düşük olduğunu belirtirken, yıl sonuna kadar ikinci en büyük kripto için % 500’lük bir artış daha öngördü.

Eski bir hedge fonu yöneticisi ve popüler bir kripto analisti olan Teeka Tiwari, Ether’in son boğa piyasasındav% 500 daha fazla artış göstererek ikiye katlayabileceğini ve bu da onu beş haneli bir fiyat bölgesinde iyi bir şekilde alabileceğini öne sürdü.

Ayrıca, Ethereum’un yüksek kullanım seviyeleri nedeniyle en değerli kripto olarak bitcoin’i geçebileceğini iddia etti.

Ethereum (ETH) Fiyatı 13.000 Dolar mı?

Ethereum blockchain, kripto para birimi alanında tartışmasız en çok kullanılan ağdır. Üzerinde çalışan birkaç stabilcoin’den en popüler iki maninin arkasındaki temel teknoloji olmaya kadar – NFT’ler ve DeFi.

Bu gelişmiş kullanım, gecikmiş işlemler ve yüksek ücretler gibi kendi dezavantajları ile gelse de, yerel kripto para biriminin fiyatını olumlu yönde etkiledi. ETH fiyatı , bugün erken saatlerde 2.3000 $ ‘ı aşan bir başka tüm zamanların en yüksek seviyesini çizdiği için yılın başından bu yana% 200’den fazla arttı.

Bu muazzam artışa rağmen, popüler tüccar Teeka Tiwari , varlığı hala “çılgınca değer biçilmiş ” olarak görüyor ve hemen köşede daha fazla yükseliş gelişmesi öngörüyordu. ETH’nin değerinin yalnızca 2020’nin sonunda mevcut konumundan% 500 oranında artacağına inanıyor.

Bu satırları yazarken 2.200 doların üzerinde ETH ticareti ile, böylesine büyük bir artış, madeni para başına kabaca 13.000 $ ‘a çıkaracaktır. Varlığın piyasa değeri, 1,5 trilyon doları aşacak.

Dahası, Tiwari, eterin sonunda 1,2 trilyon $ ‘lık utangaç olan Bitcoin’in piyasa değerini aşacağını iddia etti.

“Benim görüşüme göre, iki trend – DeFi ve merkezi olmayan uygulamalar (dApps olarak adlandırılır) – Ethereum’u tarihteki en değerli yazılım platformu yapacak. Çünkü bir üçüncü taraf veya aracıya olan ihtiyacı ortadan kaldırdığınızda, maliyetleri önemli ölçüde düşürebilirsiniz. ” – ekledi.

Ethereum’da Scaramucci ve Küba Desteği?

Tiwari, Ethereum’un geleceğine inanan tek kişi olmadığını belirtti. SkyrBridge Capital’in CEO’su Anthony Scaramucci’nin ve Dallas Mavericks’in milyarder yatırımcısı ve sahibi Mark Cuban’ın son olumlu yorumlarına atıfta bulundu.

Eski Beyaz Saray İletişim Direktörü kısa süre önce Ethereum’un temellerini vurguladı ve yerel dijital varlığın “yapışkan” bir kripto para birimi ve “bir değer deposu” olacağını tahmin etti.

Öte yandan, Cuban, Ethereum biriktirmeye dört yıl önce başladığını ve yaklaşık cüzdanının yüzde 30 unu ETH’nin oluşturduğunu söylüyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here