Home Analiz EOS Fiyat Tahmini: Yükseliş İçin 3 Doları Geçmesi Gerekiyor

EOS Fiyat Tahmini: Yükseliş İçin 3 Doları Geçmesi Gerekiyor

0
EOS Fiyat Tahmini: Yükseliş İçin 3 Doları Geçmesi Gerekiyor

EOS fiyatı , kripto para piyasasında en kötü performansı gösteren coin’lerden biri olarak gözüküyor ve şu anda 2,88 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri de 2,7 milyar doların üzerine düştü ve bu da onu dünyanın en büyük 18. kripto para birimi haline getirdi.

Olanlar: EOS fiyatı çoğunlukla kripto para piyasasının genel erimesi nedeniyle düşüyor. Diğer dijital para birimleri, Bitcoin’in 7.000 puandan fazla değer kaybetmesiyle keskin bir şekilde düştü. Ethereum ve Bitcoin cash da sırasıyla 250 ve 120 puandan fazla düşmüştü.

EOS fiyatı da Block.one’da devam edenlerden dolayı düştü. Şirketin kurucusu Dan Larimer hafta sonu yaptığı açıklamada istifa ettiğini açıklamıştı. Block.one, İlk Para Teklifi (ICO) aracılığıyla 4 milyar dolardan fazla para toplamasıyla biliniyor. Bir açıklamada şunları söyledi:

Herkes için yaşamı, özgürlüğü, mülkiyeti ve adaleti güvence altına almak için serbest bir pazar, gönüllü çözümler yaratma misyonuma devam edeceğim. Sırada tam olarak ne olduğunu bilmiyorum, ancak sansüre daha dayanıklı teknolojiler geliştirmeye eğilimliyim.

Bu açıklamayı, sansür nedeniyle sosyal medyayı boykot ettiğini söyledikten sonra söyledi. Bu nedenle, EOS fiyatı muhtemelen o yüzden düştü ve bir türlü beklenen yükselişi göstermedi.

EOS fiyat tahmini

Günlük grafik, EOS fiyatının 3,9 dolara ulaştığını gösteriyor. Kripto Para birimi Ağustos ve Kasım aylarında aynı seviyeye ulaştığı için bu dikkate değer bir fiyat. Bu, genellikle düşüş işareti olan üçlü bir tepe oluşturduğu anlamına gelir. Fiyat da önemlidir çünkü % 61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesi boyunca.

Bu nedenle, yakın vadede, EOS’un yatay seviyelerinde ki destek noktaları % 2,36 ile 2,40 dolar olacak. Diğer taraftan, EOS fiyatı 3 doların üzerindeki bir hareket ile, fomo başlangıcı olur ve fiyat yukarı yönlü devam eder.

EOS tahmini

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here