EOS Fiyat Tahmini 2020, 2025, 2030

EOS Fiyat Tahmini: EOS nedir?

EOS madeni para, esas olarak merkezi olmayan uygulamalar için oluşturulmuş iyi tasarlanmış bir platform olan EOSIO blok zincirinin ürünüdür. Bilgisayar kaynaklarına ve taklit bilgisayar donanımına ve çok daha fazlasına bir çözüm olarak düşünülmüştür. Kendisinden önceki diğer kripto para birimleri gibi, EOS coin de diğer kripto para birimlerinin ortaya çıkardığı hız sorununa bir çözüm sağlamak için oluşturuldu.

ICO’da 4 milyar dolar toplandı

EOS, Ethereum, Bitcoin ve diğerleri gibi diğer en iyi kripto para birimlerine eklenen yüksek oranlı ücretlerle ilgilendi ve ayrıca çok daha esnek. EOS’un teknik raporu 2017’de yayınlandı ve aynı yıl Haziran ayında piyasaya sürüldü. Önceki rekorları kırdı ve bir ICO sırasında en yüksek sermayeyi artıran madeni para olarak en üst sırayı kazandı; tek seferde 4 milyar doları aştı.

EOS kripto para birimi, Block.one ekibinin en iyi liderleri olan Dan Larimer ve Brendan Blumer tarafından oluşturuldu. Bu ekip, pazarlama stratejilerinde çok başarılıydı ve birçok tüccar ve yatırımcıyı, madalyonun en başından itibaren çok karlı olacağı konusunda etkileyebildi. Akıllı sözleşmelerin sisteme girmesiyle; Coin, Chris Burniske’nin  ETH katil konseptini düşürmesine rağmen, ETH Katili olarak etiketlendi 

EOS Kavramı

Bu kripto madeni paranın konsepti çok basit ve mantıklıydı: Ethereum başarılı bir yenilik olarak ortaya çıktıysa ve yıllar içinde talepte kaldıysa, böyle bir kripto paranın daha iyi bir versiyonu daha da yükselmek zorunda kalacak. Bununla birlikte ana odak noktası, merkezi olmayan uygulama için sağlam bir platform oluşturmaktır, merkezi olmayan uygulama stressiz yükseltmeler ve kolay hata kurtarma sunar.

EOS kripto para birimi, blok zinciri teknolojisi ile uygulamadaki veriler için güvenli iletişim ve güvenlik sunar. Bununla birlikte, madeni para büyük ölçüde finans endüstrisinin oynaklığına bağlıdır, çünkü  EOS’un fiyatı  tamamen finans endüstrisinin nasıl davrandığına bağlıdır. Finans piyasasındaki en iyi kripto paralardan biri olmasına rağmen, Bitcoin’in durumu gibi diğer kripto para birimlerine bağımlı olmaya devam ediyor.

Tüm bunlara rağmen, EOS fiyat tahmini, madalyonun ileride parlak bir geleceğe sahip olduğunu ve fiyat ve kalite açısından olumlu ilerleme şansı çok yüksek olduğunu gösteriyor. EOS Fiyat geçmişi bugüne kadar olumlu olmuştur ve bu madalyonun arkasındaki ekibin etkinliği ile kombine pazarındaki ilişkilendirilebilir rolü nedeniyle. EOS madeni paranın ayrıntılı bir analizini ve EOS madeni para fiyatının neden hızla yükselme şansı olduğunu açıklayacağız.

EOS ne kadar olacak?

EOS kripto para birimi, 2017 yılında finans sektörüne girdi ve 1 $ olarak değerlendi. EOS, ICO sırasında rekor kıran başarısıyla çok iyi biliniyordu ve bu olağanüstü rekor, daha sonra Temmuz ayının başından itibaren EOS satın almaya başlayan birçok tüccar ve yatırımcı arasında ilgi topladı. Yüksek satış oranı nedeniyle EOS fiyatı 5 dolar oldu ancak birkaç gün içinde bir doların orijinal fiyatına geri döndü.

Yılın sonu madeni para için o kadar iyi değildi, ancak EOS kripto para birimi değeri 0,5 dolara düştü ancak Kasım ayında bir kez daha yükseliş trendi başladı. Kripto fiyat tahminlerindeki bu yükseliş, Bitcoin’in artan fiyatı ve kripto paraların genel olarak beğenmeye başladığı artan ilgiden kaynaklanıyordu. 2018’in başında EOS’un kripto dünyasında fiyatı yaklaşık 15 dolara yükseldi ve Mart ayında 4 dolara geri döndü.

Nisan ayında, Bitcoin’in kripto dünyasındaki fiyatı yükseldi ve EOS bunu takip ederek 21 dolara yükseldi ve ancak Ağustos’a kadar 4 dolara geriledi. EOS fiyatı, Mayıs ayının sonuna kadar güçlü bir yükseliş eğilimi ile 2019’a başladı ve ardından sektörde sabit bir fiyat tutmaya başladığı Eylül ayına kadar yavaş yavaş aşağı doğru inmeye başladı.

- Advertisement -

EOS madeni para fiyatı Şubat 2020’de 4.4 dolara döndü ve daha sonra 20 Haziran 2020’de 2.516 USD olarak değerlendi ve önünde olumlu bir beklenti var gibi görünüyor. EOS değerinin piyasa eğilimine bağlı olduğu ortaya çıktı. Dolayısıyla diğer coinlerin fiyatları düşmeye başladığında; EOS fiyatı bunu takip ediyor. Şu anda, EOS’un 2.55 dolarlık bir fiyatı, 2.386.756.167 dolarlık bir piyasa değeri var ve şu anda diğer kripto para birimleri arasında 14. sırada yer alıyor.

2020-2025 için EOS fiyat tahminleri

03 Eylül 2020’de, kilit direnç bölgesi 3,2 $ civarında. EOS / USD çifti, 3,20 $ temel direncini ve 4 saatlik 55 basit hareketli ortalamayı kırmak için yakında yeni bir yukarı yönlü ivme başlatmalı.

Bunu yapmazsanız, EOS fiyatları düşmeye devam edecektir. Grafiğe göre, EOS / USD çifti şu anda 3.0 $ temel desteğinin biraz üzerinde işlem görüyor. Ayılar bu önemli desteği geçmeyi başarırsa, keskin bir düşüş yakın olabilir .

Orada yıl sonuna doğru EOS fiyatı hakkında çeşitli tahminler vardır ve bunların çoğu uygun bir şekilde piyasayı okudu ve pazar eğilimleri ve ayrıca teknik analiz analizi onların tahmini tesbit etmişlerdir finans uzmanları gelen EOS gelecek fiyata bir dayalı gelişmiş algoritma.

WalletInvestor EOS Fiyat Tahmini

WalletInvestor beş yıldır EOS hakkında pek de iyimser olmayan bir tahmin yaptı. Bu uzman 2020’nin EOS maliyetinin 0,1 dolar civarında biteceğini tahmin ediyor ancak önümüzdeki yıllarda artabilir, gelişmiş bir algoritma sayesinde analizini yapıyor. WalletInvestor’a dayanan uzun vadeli EOS görünümü parlak ve kısa vadeli değil uzun vadeli bir yatırım olarak çekici kılıyor.

TradingBeats EOS Fiyat tahmini

TradingBeasts, EOS’un yıl içinde yavaş ama emin adımlarla büyüyeceğine ve Aralık sonunda 17.91 dolara ulaşacağına inandığı için WalletInvestor’dan daha iyi bir fiyat tahminine sahip. EOS’un ortalama fiyatı 14,33 dolara yerleştirildi ve TradingBeasts, madeni paranın bu büyümeyi 2021’e kadar devam ettireceğini tahmin ediyor.

CoinSwitch EOS Fiyat Tahmini

CoinSwitch, WalletInvestor ve OrdinaryRich’in fiyat tahminlerini bir araya getirerek tahminini yapıyor ve bu tahminleri analiz ettikten sonra tahminini yapıyor. Bu analiz sitesi, EOS’un yıl sonunda 50 $ ‘ın altına düşmeden önce Temmuz 2020’de 95 $’ a düşeceğine inandığı için EOS için büyük bir umut görüyor. Bu, EOS için şimdiye kadarki en olumlu tahmin.

Smartereum EOS Fiyat Tahmini

WalletInvestor gibi Smartereum , beş yıldır EOS için bir fiyat tahmini yaptı. Analiz sitesi, EOS için kesin bir tahmin sağlamıyor, ancak hem kısa vadeli hem de uzun vadeli yatırımın pratik bir karar olacağına inanıyor. Bu tahmini, ağın sürekli büyümesine izin veren ölçeklenebilirlik kalitesine dayanarak yapar.

Smartereum, birçok işletmenin EOS kullanımını benimsemesi durumunda, token değerinin yıl sonundan önce hızla artacağını tahmin ediyor. Bu tahmine göre, EOS gelecekteki fiyatı hem kısa hem de uzun vadede iyimser.

DigitalCoinPrice EOS Fiyat Tahmini

DigitalCoinPrice’a göre , EOS oranı hızla artacak ve 2020’nin sonunda yaklaşık 4 $ ‘a mal olacak. DigitalCoinPrice tarafından EOS’un fiyat tahmini muhtemelen bazı yatırımcılar için fazla idealist ama EOS’un Smartereum ve CoinSwitch’ten aldığı tahminle karşılaştırıldığında değil.

EOS, 2020’de iyi bir yatırım mı?

EOS, Dapps ile yaptığı projede yüksek bir vizyona sahip ve finans piyasasında önemli bir rol üstlenecek. Bu pazarın ilk on kripto para birimi arasında kalmasının nedeni, çeşitli blok zinciri ağlarına bağlı sorunları ele almasıdır. Saniyede 100.000’den fazla işlemi onaylayabildiğine dair bazı iddialarda bulunur .

EOS’un iyi bir yatırım seçeneği olup olmadığı sorusunun doğru cevabı yok; bu bir yatırımcının cevaplaması gereken bir sorudur. Bu soruyu cevaplamak için, yatırımlar yapılmadan önce madalyonun kapsamlı bir şekilde incelendiğini doğrulamak için fiyat analizi, teknik analiz ve diğer önemli analizleri kontrol etmek önemlidir.

Eos, kurulduğu günden bu yana sektördeki olumlu eğilimi nedeniyle büyük potansiyele, olumlu fiyat tahminine ve birçok yatırımcıya sahip bir noktaya sahiptir. EOS fiyatı, EOS tahminine göre kripto piyasasındaki en yüksek noktasına geri dönerse, EOS ile yatırım yapmayı seçen yatırımcılar yüksek kar elde edecek. Yukarıdaki piyasa uzmanlarının olumlu fiyat tahminlerine dayanarak, EOS’un uzun vadeli potansiyeline ilgi çekmek kolaydır.

CoinSwitch tarafından yapılan EOS tahmini ve Smartereum’a göre EOS’un gelecekteki fiyatının doğru çıkması bekleniyorsa, yatırımcılar kripto tarihindeki en karlı yatırımlarını yapmış olacaklardı. EOS’un yatırım için iyi bir seçim olup olmadığı, yalnızca yatırımcının piyasada ne aradığına, risk düzeyine ve kripto para birimine ne kadar yatırım yapmaya istekli olduğuna bağlıdır.

EOS’un geleceği nasıl görünüyor?

İken çeşitli piyasa uzmanları verimli tahmin ve finansal piyasadaki EOS fiyat tahmini üzerine düşüncelerini teklifinde, açıktır yarım piyasa uzmanları fiyat açısından yükselen EOS iman ederken o; diğer yarısı EOS kripto para biriminde bulunabilecek uzun vadeli bir görünüm olmadığına inanıyor. Bu uzmanlar, şu anda verebileceğiniz en iyi karar olabileceğinden, varlıklarınızı satmayı öneriyorlar.

Tüm bunlara rağmen, merkezi olmayan uygulamaların EOS ağında geliştirmek için harika bir platforma sahip olduğunu hatırlamak yerinde olacaktır. Aynı zamanda kripto dünyasındaki en hızlı ağlardan biridir ve ağdaki işlemlere herhangi bir ücret uygulanmaz. ‘Ses’ adlı platformda yeni bir sosyal ağın piyasaya sürülmesi çok bekleniyor ve piyasaya sürüldüğünde EOS’u daha yüksek seviyelere çıkarabilir.

Bazı insanlar, ademi merkeziyet iddialarının aksine ağın merkezileştirilebileceğine inanıyor. Bunun nedeni, ABD Hazine menkul kıymetlerinin kullandığı sisteme benzer şekilde piyasa faiz oranlarının piyasaya eklenmesinin dikkate alınmasıdır.

Ayrıca EOS güvenliği de sorgulanmaktadır. Bunun nedeni, bir hacker’ın 2018’de de 110000 USD’ye eşdeğer olan 30000 EOS ile başarılı bir şekilde elinden çıktığı ağdaki son eylemlerdir . EOS’un geleceği ille de parlak görünmüyor ama net de değil. Bu belirsizlikler, kasvetli ile coşkulu arasında değişen fiyat tahminlerinde açıkça ortaya çıkıyor.

EOS fiyat tahminine ilişkin nihai karar

EOS fiyat tahminlerinin çoğunun dünyadaki çeşitli kripto tahmin sitelerine dayandığını düşünürken dikkatli olmak önemlidir . Hiç kimse herhangi bir madalyonun geleceğini doğru bir şekilde söyleyemez, ancak çoğu analistin EOS’un geleceğinin olumlu görünmesi konusunda hemfikir olduğu kabul edilebilir. EOS’un değeri de bu tahminlere göre sürekli bir artış gösteriyor gibi görünüyor.

CMC’de yüksek işlem hacmi

Bu olumlu tahminler için çeşitli motivasyonlar vardır; Bunlardan biri CoinMarketCap’teki kripto para oranlarının ve yüksek işlem hacminin ne kadar yüksek olduğu. EOS’un başlangıcından bu yana kazandığı ilgi seviyesi, uzun vadede karlılığının da bir göstergesidir. Saniyede binlerce işlemin onaylanması ile; EOS’un merkezi olmayan uygulamalardaki faydası yıllar içinde artacaktır.

Bununla birlikte, tamamen EOS tahminine güvenmek yerine herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmayı seçmeden önce kişisel araştırma yapmak önemlidir. Ancak ilgileniyorsanız, bu parayı çeşitli kripto para birimi değişim sitelerinden satın alabilirsiniz. EOS kripto para birimi fiyatının teknik analizine dayanarak, gelecek bu kripto para için parlak görünüyor.

Gelecek planlar ve çıkarımlar

Beyaz kitapta bahsedilen% 4’lük bir enflasyonun temelini oluşturmak için tasarlanmış bir Evrensel Kaynak Mirası (URI) oluşturma planları hazır bir şekilde devam etmektedir. Huobi Pool, EOS’a özel bir borsa getirme niyetini de duyurdu.

Bunun, test projeleri için bir platform olacak EOS (Crypto Kylin Testnet) için bir test zinciri geliştirmek üzere EOS topluluğu ile ortaklığından hemen sonra geleceği duyuruldu. Huobi havuzu, EOS topluluğunun oy kullanabileceği bir platform oluşturmaktan tamamen sorumluydu. Bu, topluma düğüm seçimleri hakkında daha fazla bilinç getirecek.

EOS fiyat gözlemcileri, EOS fiyatının 5 yıllık bir yatırım yapıldığında uzun vadede değerinin arttığını gösteriyor. Bu, 2025 yılına kadar EOS fiyatının 106.77 dolar civarında olacağı anlamına geliyor ve bunu en büyük yükselişin coşkulu bir tahmini olarak görebiliriz.

Önümüzdeki yıllarda, bir kripto para olarak EOS, kullanılabilirlik endeksini kazanacak ve aynı zamanda küresel olarak kabul edilecektir. Merkezi olmayan blok zinciri platformları üzerindeki sürekli sıkı çalışmasıyla, geliştiriciler arasında giderek daha ünlü hale geldi. Bu, bu teknoloji dahilinde çalışan ek platformları kontrol etmekle ilgilenmelerini sağlar.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
eray sezer
eray sezerhttps://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

115BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
1,149TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
58,598.00 $
58,598.00 $
3.64%
ethereumEthereum
3,540.09 $
3,540.09 $
2.57%
binance-coinBinance Coin
631.47 $
631.47 $
0.86%
dogecoinDogecoin
0.714173 $
0.714173 $
15.14%
xrpXRP
1.58 $
1.58 $
0.88%
tetherTether
0.999477 $
0.999477 $
0.1%
cardanoCardano
1.59 $
1.59 $
7.05%
polkadotPolkadot
39.66 $
39.66 $
4.24%
bitcoin-cashBitcoin Cash
1,404.05 $
1,404.05 $
1.19%
litecoinLitecoin
341.76 $
341.76 $
4.64%

Benzer Haberler