Home Analiz EOS Fiyat Analizi: EOS 8 Dolar İçin Hazır mı? EOS Fiyatı ATH’yi Kıracak mı?

EOS Fiyat Analizi: EOS 8 Dolar İçin Hazır mı? EOS Fiyatı ATH’yi Kıracak mı?

0
EOS Fiyat Analizi: EOS 8 Dolar İçin Hazır mı? EOS Fiyatı ATH’yi Kıracak mı?

Kripto para piyasaları, her geçen gün yeni projelerin duyurulmasıyla tam bir patlama yaşıyor. Bugün majör Altcoin EOS fiyatlarını analiz edeceğiz. 2021 yılı, neredeyse her para biriminin ATH’lerini yenilemesiyle şimdiye kadarki Alt Sezonların en büyüğü olduğunu kanıtladı.

Altcoin fiyatlarının çoğunun Kripto piyasalarında Bitcoin‘in liderliğini takip ettiği bilinen bir faktördür. Bitcoin, ATH seviyeleri etrafında dönüyor ve bu da birçok kripto paranın yükselişe geçmesine yardımcı oluyor.

Ayrıca, piyasalar yükselişte olduğu için, körü körüne kabul edemeyiz. Bu nedenle size EOS’un piyasa analizini aşağıdaki gibi sunuyoruz.

EOS Fiyatı Teknik Analizi

CoinMarketCap’e göre EOS, Piyasa değeri açısından 21. para birimi olarak sıralandı. Dolaşımdaki arzda 952.301.469 EOS ile 7,148,500,192 dolarlık bir sınıra sahiptir. Mevcut Piyasa değeri, 7.07 $ ‘lık LTP dikkate alınarak tahmin edilmektedir.

30 dakikalık mum grafiği, yükseliş momentumundan sonra bir Konsolidasyon modelini gösterir. Kripto piyasaları bu yıl yükseliş gösterdi ve bu da EOS‘un ATH fiyatlarına ulaşmasına yardımcı oldu. Ancak artış% 10.72 ile olağanüstü oldu ve ICO fiyatının çok üzerinde performans gösteriyor.

EOS fiyatında Olası destekler 6,6 dolar, 6,3 dolar, bu da bir trendin tersine dönmesi ve fiyatların düşmesi durumunda fiyatları tutabilir.

EOS Fiyat analizinde direnç noktası 7 dolarda oluşuyor. RSI, hafif bir yükseliş seviyesi olan 60’ta duruyor. MA 12 ve 26’nın üstünden geçtiği ve yükseldiği için MACD yükseliş eğilimi gösteriyor. Üst Bollinger bandını, konsolidasyondan sonra büyük bir hareket olan mum izliyor.

EOS’un fiyatı analizi, HODLers’ın kontrolde olduğuna dair iyi bir işaret olan kar rezervasyonundan zarar görmedi. EOS, daha önce 2018’de 20 $ ‘a kadar yükselen işlem gördü ancak henüz sonbahardan toparlanmadı.

EOS Fiyatında Destek Ve Dirençler

EOS Destek seviyeleri: 6,6 dolar, 6,3 dolar

EOS Direnç seviyesi: 7 $

EOS RSI: 60

EOS Görünüm MACD: Boğa

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here