Home Analiz EOS Fiyat Analizi – 25 Mart 2021

EOS Fiyat Analizi – 25 Mart 2021

0
EOS Fiyat Analizi – 25 Mart 2021

EOS piyasa değeri şu anda ABD ABD ile 3.7 milyar $ son 24 saatte ticaret hacminin 1.5 milyar $ duruyor. EOS, EOS fiyatı son 7 günde % 19,3 düştü.

EOS Fiyat Analizi

Block.One tarafından oluşturulan EOS ( EOS ) platformu, merkezi olmayan uygulamaları (Dapps) ve merkezi olmayan otonom şirketleri (DAC’ler) barındırmak için tasarlanmış küresel bir bilgi işlem ağıdır.

EOS ağı, Sanal Makinelerde akıllı sözleşmeleri barındırır ve Ethereum ( ETH ), Tronix ( TRX ) ve NEO ( NEO ) dahil olmak üzere diğer Dapp veya akıllı sözleşme platformu blok zincirleriyle rekabet eder .

EOS RAM kullanırken, ETH ve NEO platformları bilgi işlem gücü birimlerini ödemek için gaz kullanır.

EOS blok zinciri, tartışmalı bir yıl boyunca süren bir ICO’da ~ 4,2 milyar ABD doları topladıktan sonra 14 Haziran 2018’de hayata geçti.

EOS blok zinciri, Delegated Proof of Stake (DPoS) konsensüs modeli kullanır. DPoS’nin diğer yinelemeleri şu anda EOS kurucusu Dan Larimer’in önceki projelerinden ikisi olan BitShares ( BTS ) ve Steemit ( STEEM ) ve Lisk ( LSK ), Ark ( ARK ) ve Tezos ( XTZ ) tarafından kullanılıyor.

Sürpriz bir hareketle Larimer, 11 Ocak’ta projeden 31 Aralık’ta ayrıldığını duyurdu. EOS fiyatı, duyurudan bu yana geçen sürede yaklaşık% 2 düştü. Aynı dönemde Bitcoin fiyatı % 23 arttı.

EOS / USD için günlük grafikte, 50 günlük ve 200 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) 1 Şubat’ta yükseliş eğilimi gösterdi.

Görünür Aralığın Hacim Profili, desteği 2,75 ABD Doları ve direnci 3,70 ABD Doları ve 5,50 ABD Doları olarak gösterir.

Yıllık pivotlar ayrıca 4,93 ABD Doları ve 7,26 ABD Doları direnç gösteriyor. Ek olarak, şu anda hacim veya RSI’da yükseliş veya düşüş eğilimi yok.

Fiyat, Mart 2019’dan bu yana PF’nin üst yarısında yer alıyor. Spot fiyat, 54 gün boyunca PF, muhtemelen yaklaşık 1000 günlük düşüş trendini geçersiz kılıyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here