Home Altcoin Haberleri Eos (EOS) EOS % 50 Yükselerek Son Son 3 Yılın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

EOS % 50 Yükselerek Son Son 3 Yılın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

0
EOS % 50 Yükselerek Son Son 3 Yılın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

EOS fiyatları bugün yükseldi ve Block.one’un 10 milyar dolardan fazla fonla yeni bir yan kuruluş olan Bullish Global’i kurduğunu açıklamasından birkaç saat sonra % 50’nin üzerinde bir yükseliş gösterdi.

En son EOS haberleri, Block.one’un Bullish Global’e hem nakit hem de dijital varlıklar sağlamasıyla açıklandı. İleriye dönük olarak, yan kuruluş, daha sonra 2021’de kripto para borsası Bullish’in piyasaya sürülmesi için çalışmayı planlıyor.

Merkezi olmayan uygulamalar (DApps) için bir platformun yerel tokeni olarak hizmet veren EOS, CoinDesk verilerine göre bu öğleden sonra 14.11 dolara ulaştı .

Bu noktada, gün başından bu yana kabaca % 56,6 arttı ve Haziran 2018’den bu yana en yüksek seviyesinde işlem görüyor, ek coinmarketcap verileri ortaya koyuyor.

Yeterince ilginç bir şekilde, dijital varlık başlangıç ​​yükselişine sabah 8: 30’da EDT civarında başladı, bu da duyuru 8 am EDT’de yapıldıktan kısa bir süre sonra oldu.

Bugünkü ralli etkileyici olsa da, birçok analist EOS’un daha başlangıç seviyesinde olduğunu savundu.

Kripto para riskten korunma fonu yöneticisi BitBull Capital’in CEO’su Joe DiPasquale  bu duruma değindi.

“Duyuru, fiyat konusunda spekülasyona neden oluyor, ancak EOS, özellikle Nisan ayının başından bu yana bir süredir yükseliş trendindeydi” dedi.

DiPasquale, “Başlangıçta eski dijital varlıklara yönelik piyasa iyimserliğinden yararlandı ve ardından 8,5 dolar civarında önceki direnç-dönüş destek seviyesine saygı gösterdi” dedi.

“Mayıs başında ve dün büyük düşüş sırasında bu seviyeden sıçradı. EOS’a halihazırda makul bir piyasa ilgisi olduğu göz önüne alındığında, duyuru üzerine önemli ölçüde sıçradı ”dedi.

Digital Capital Management’ın genel müdürü Tim Enneking de yatırımcıların soruları üzerine konuştu.

“Herhangi bir pozitif önemli haber verildiğinde, hemen hemen her token bu ortamda hemen yükselecek”, çünkü alıcılar çok iyi görünüyor.

Sözlerine ekleyerek biraz bitcoin, bitcoin cash, litecoin, ether ve EOS’a sahibim. dedi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here