En İyi Kripto Analisti Michaël van de Poppe Şu Altcoin’leri Takip Ediyor

2
427

Ünlü kripto traderi ve analist Michaël van de Poppe, Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydettikçe büyük kazançlar elde etmeye hazır olan ilk beş altcoin’i açıkladı.

Yeni bir videoda Van de Poppe, 40.200 YouTube abonesine şu anda sosyal medyada pek dikkat çekmeyen altcoinleri aramalarını söylüyor çünkü bu paralar risk / ödül açısından harika girişler sunuyor.

Michaël van de Poppe listesinin başında şu an yüksek birikim modunda olduğunu söylediği KAVA / BTC (Kava.io) var ve şu anki 0.000098 değerinden yaklaşık % 350 artma potansiyeli var.

“Özellikle sahip olduğumuz yapı göz önüne alındığında KAVA’ya bakıyorum. 0.000065 bölgesini [destek olarak] tersine çevirdi ve patlamaya başlamadan önce biraz daha fazla sıkıştırma istiyor ve sonra bölgede bir yerde (0.00044) ben sadece kar elde edeceğim. ” 

Van de Poppe, paritenin KAVA gibi yeni bir üs inşa ettiğine inandığı için SXP / BTC’yi (Swipe) takip ediyor. 

Kripto stratejisti, SXP / BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00043’ten yaklaşık% 90 düştüğü için bu döngüde değerinin düşük olduğunu ekliyor.

Van de Poppe’nin listesindeki üçüncü madeni para, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,001’den büyük olduğunu vurguladığı Wanchain (WAN / BTC).

“Bazı yükseliş seviyelerini değiştirmeye çalışıyor, bu da 0.000013 beklemesini görmeyi tercih ettiğim anlamına geliyor.

Bu da size bir sonraki direnç seviyelerine doğru devam etmenizi sağlıyor. Ancak yine de, genel konsept, bunun FOMO’da olmamasıdır (kaçırma korkusu). Kimse projeyi tartışmıyor. “

Yatırımcının radarındaki dördüncü para DIA / BTC’dir. Tüccar, paritenin şu anda gördüğü en büyük birikim döneminden geçtiğini söylüyor.

Aşağıyı (0.000042) yeniden test ediyoruz ve bu gayet iyi. Hacmin arttığını görüyoruz, bu da birikimin devam ettiği anlamına geliyor. 0,000065’in üzerine çıktığımızda, bu da sarsılacak. “

Van de Poppe’nin izleme listesindeki son çift , şu anki 0.0036 fiyatından % 266’lık bir artış için vites yükseltiyor olabilecek LTC / BTC’dir (Litecoin) .

“Bundan hala düşüş trendinde olduğunu söylüyorum. Bu konuda boğa olmak için daha yüksek zaman dilimi seviyelerinin destek için değiştiğini görmek istiyorum. 

Yani bu yeşil bölgeyi (0.0038) destek için görmek istiyorsunuz. Böyle bir durumda, bir sonraki direnç bölgesine (0,005) doğru yükselişin devam ettiğini göreceksiniz… Bu, burada bu yükseklere (0,011) doğru çok büyük bir hareketi tetikleyebilir. ” 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

2 YORUMLAR

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz