Home Altcoin Haberleri Cartesi (CTSİ) Cartesi Ve Elrond Ortaklıklarını Duyurduktan Sonra Fiyatta Büyük Sıçrama oldu

Cartesi Ve Elrond Ortaklıklarını Duyurduktan Sonra Fiyatta Büyük Sıçrama oldu

0
Cartesi Ve Elrond Ortaklıklarını Duyurduktan Sonra Fiyatta Büyük Sıçrama oldu
  • Cartesi, erken ticaret saatlerinde bir blockchain platformu Elrond ile ortaklığını duyurdu
  • Cartesi fiyatı,% 7000’den fazla yükselen muazzam bir ticaret hacmi akışı ile yaklaşık% 200 arttı.

Cartesi (CTSI) Nedir?

Cartesi, zincir dışı merkezi olmayan bir hesaplama platformudur. Cartesi, merkezi olmayan uygulamaların Linux’ta blockchain tarafından doğrulanabilir bir şekilde çalıştırılmasına izin vermesi açısından benzersizdir. Karmaşık işlemler, blok zincirlerinin hesaplama limitleri ve karşılık gelen ücretler olmaksızın zincir dışı yürütülebilir.

Cartesi, bir Linux çalışma zamanı ortamı sunarak, geliştiricilere son 30 yılda gelişen ve bugün internette kullandığımız uygulamaları etkinleştiren çok çeşitli yazılımlar sunan, yazılım tabanlı doğrulanabilir zincir dışı tek hesaplama sistemidir.

Linux destekli Akıllı sözleşmeleri etkinleştirmek için CTSI Ve EGLD Ortaklıklarını Duyurdu

Cartesi duyuruldu, Yeni nesil daha karmaşık merkezi olmayan uygulamalar için büyük fırsatlar yaratmayı amaçlayarak, blok zincirini ana akım benimsemeye getirmek için Elrond ile ortak oldu.

Resmi duyuruya göre, işbirliği, Cartesi’nin geliştiricilerin DApp’larını en alakalı blok zincirlerine yerleştirmelerine izin verme konusundaki sürekli vurgusunun bir parçasıdır.

Öte yandan, Elrond, son derece ölçeklenebilir, hızlı ve güvenli olan en hızlı büyüyen blockchain platformlarından biridir.

Bu nedenle işbirliği, Elrond platformundaki akıllı sözleşme geliştiricilerinin Linux tarafından desteklenen yazılım yığınlarını kullanmaları için olasılıklar dizisini genişletmeyi amaçlamaktadır.

Bu koalisyonun diğer avantajları, daha yüksek üretkenlik ve Elrond’daki akıllı sözleşmeler için devasa bir zincir dışı hesaplama verimi olacaktır.

Cartesi (CTSI) Fiyat Analizi

CTSI fiyat grafiği, çok daha uzun bir bekleyişin ardından ortaya çıkan artış, başlangıcından bu yana 0,1 doların altındaki sabit bir fiyat hareketinin ardından olduğu için çok ilginç görünüyor.

Ticaret hacmi, son 24 saat içinde 6 milyon dolardan 570 milyon doların üzerine çıkarak% 7000’den fazla bir canavar gibi yükseldi.

Piyasa değeri de yaklaşık% 187.69 artarak 27 milyon dolardan 82 milyon doların üzerine çıktı. Teknik göstergelere bakıldığında RSI seviyeleri 47.53’ten 96.51’e yükseldi ve dev bir yükseliş ivmesi sergiledi.

Bununla birlikte, seviyeler hafifçe düştü, ancak hala 70’te aşırı alım aralığında kalıyor.

Yazma sırasındaki CTSI fiyatı, son 24 saate kıyasla % 250.88’lik büyük bir sıçrama ile 0.3333 $ ‘dır. CTSI fiyatının büyük kırılmasıyla birlikte, tahmin edildiği gibi daha birçok IEO’nun da partiye katılması bekleniyor. popüler bir analist, Micheal van de Poppe.

Cartesi Fiyatı Teknik özellikleri

  • Mevcut direnç seviyeleri en yüksek seviyelerde 0.4686 $ ‘dan oluşuyor.
  • Destek seviyeleri, önceki seviyelerde 0,095 $ ‘dır.
  • Teknik göstergeler bir ‘satın alma’ sinyaline işaret ediyor

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here