Home Altcoin Haberleri Michael Saylor: Dogecoinlerinizi Torununuza Bırakmak İstemeyeceksiniz

Michael Saylor: Dogecoinlerinizi Torununuza Bırakmak İstemeyeceksiniz

0
Michael Saylor: Dogecoinlerinizi Torununuza Bırakmak İstemeyeceksiniz

Michael Saylor, yatırımcıları DOGE ticareti ile ilgili riskler konusunda uyardı ve BTC’yi “bilge olanların” kripto para birimi olarak vurguladı.

İş analitiği şirketi MicroStrategy’nin kurucu ortağı ve CEO’su Michael Saylor, modaya uygun kripto para birimi Dogecoin’i torunlarınıza miras bırakmanın akıllıca olmadığına inanıyor. Buna karşılık, BTC’nin potansiyelini özetledi ve birincil kripto para birimi ile meme tokeni arasındaki önemli farklılıkları ihlal etti.

Saylor Dogecoin Yatırımları Hakkında Uyardı

Kısa süre önce yapılan bir röportajda , MicroStrategy’nin lideri Michael Saylor, Elon Musk’ın son tweet’lerine ve Dogecoin’i kamuoyu tarafından onaylanmasına değindi. Daha spesifik olarak Saylor, meme kripto parasını, fiyat artışını ve ünlülerle olan ilişkilerini çevreleyen kitlesel çılgınlığı yorumladı.

Önde gelen dijital varlık olan Bitcoin’in büyük bir destekçisi olan Saylor, neden bu kadar çok yatırımcının ve ayrıca önemli bir deneyimi olmayan insanların DOGE gibi değişken kripto para birimlerine atladığını açıkladı.

Bugünlerde ekonomik durumun oldukça huzursuz olduğunu ve yatırımcıların geleneksel stratejilere, paraya, tahvillere, hazine ve daha fazlasına güvenini kaybettiğini belirtti. Bu, insanların yıllarca beklemek yerine hızlı kar arayışları ile birleştiğinde, Dogecoin gibi kripto para birimleriyle etkileşime girme konusundaki bakış açılarını değiştirdi.

Bununla birlikte, MicroStrategy CEO’su, insanları meme madeni parasına yatırım yaparken son derece dikkatli olmaları konusunda uyardı. Birincil kripto para biriminin “önümüzdeki yüz yıl için” dijital varlık olduğu ve daha akıllı yatırımcıların onunla gitme eğiliminde olduğu sonucuna vardı. Buna karşılık, DOGE’nin rolü daha geçicidir ve bugünün yatırımcıları gelecek nesillere bırakmak istemezler:

“Dogecoin’i torununuza veya torunlarınıza bırakmak isteyeceğinizi sanmıyorum.”

DOGE Bir Şekilde Faydalıdır

Michael Saylor, meme kripto para hakkında genel olarak olumsuz görüşe rağmen, bazı faydalarını da özetledi.

Ona göre, Dogecoin hakkındaki tüm çılgınlık, kripto para birimleri arasında büyük bir farkındalık ve heyecan yarattığı için kripto endüstrisi için iyi. Saylor, DOGE gibi dijital varlıklar nedeniyle üç milyondan fazla insanın katılıp hesap açtığını hatırlattı.

MicroStrategy CEO’su, Dogecoin’e yatırım yapmanın eğlenceli kısmına da vurgu yaptı. Saylor, kripto endüstrisindeki birçok genç katılımcının DOGE ile eğlence amaçlı etkileşime girdiğini tahmin etti:

“DOGE, bir boks maçı veya basketbol maçı gibidir.”

Dogecoin’e para tahsis etmenin bir piyango bileti satın almaya benzediğini söyledi. “bir cumartesi gecesi” sıkılırsanız, biraz para kazanma şansı ile yapılacak keyifli bir aktivite.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here