Home Altcoin Haberleri Dogecoin (DOGE) Goldman Sachs Yöneticisi Dogecoin (DOGE)’den Milyon Dolar Kazandıktan Sonra İstifa Etti

Goldman Sachs Yöneticisi Dogecoin (DOGE)’den Milyon Dolar Kazandıktan Sonra İstifa Etti

0
Goldman Sachs Yöneticisi Dogecoin (DOGE)’den Milyon Dolar Kazandıktan Sonra İstifa Etti
  • McMahon istifa ettiğinde yatırım bankacılığında 14 yıl çalıştı.
  • Dogecoin, Elon Musk tarafından sunulan SNL’den sonra değer kaybetti.

Londra’daki Goldman Sachs yatırım bankasında üst düzey bir yönetici, Dogecoin ile çok para kazandıktan sonra işinden ayrıldı. Kripto para birimi, yılın başından bu yana kapitalizasyonunu artırarak ilk çeyrekte % 1.000’e ulaştı.

Şirketteki bazı kaynaklar, müdür ve satış müdürü Aziz McMahon’un yaptığı yatırımın tüm ganimetlerini toplayarak bankadan ayrıldığına dikkat çekti. McMahoh, Dogecoin’e güvenen birkaç tüccardan biri oldu ve yükselişinden para kazandı.

Kripto para birimi, Elon Musk, Tesla CEO’su ve Kuzey Amerikalı rapçi Snoop Dogg gibi en ünlü girişimciler tarafından destekleniyor. Rock grubu Kiss’in basçısı Gene Simmons gibi diğer ünlüler Dogecoin’e olan takdirlerini gösterdiler. Bu destek ile kripto para birimi tarihi değerlere ulaştı ve yatırım çekiciliğini artırdı.

DogeCoin (DOGE) Milyarder Etti

Kripto para birimi bir internet şakasından geldi; Çok esprili bir ifadeye sahip bir köpeğin “Doge” şaka coini. Bu kripto para birimi, geçtiğimiz haftalarda token başına 0.72 $ ‘a kadar yükseldi.

Dogecoin de düşüşler yaşadı ve Elon Musk ile SNL bölümünden sonra % 30’a düştü . Kripto para birimi , Coindesk’in o kader Cumartesi gününden bu yana belirttiği gibi 0,50 dolara düştü . Bununla birlikte, Dogecoin yılın başından bu yana % 1000’lik bir artışla öne çıkıyor.

McMahon ve kripto para birimi aracılığıyla topladığı kazançlar hakkında çok az bilgi mevcut. Bu bankacı Goldman Sachs için 14 yıl çalıştı; sorunsuz bir şekilde istifa etmek için kazandığı meblağ yüksek olmalıydı. McMahon’un Goldman Sachs ticaretinden değil, kendi yatırımından para kazandığına inanılıyor.

Dogecoin (DOGE) fiyat artışı dikkat çekiyor

2013 yılında oluşturulan Dogecoin, Bitcoin’e yönelik bir şaka kripto para birimiydi. Ancak fiyatı, tümü son iki yılda gerçekleşen kripto para birimlerine yapılan bir yatırım dalgasıyla tetiklendi.

Birçok perakende Dogecoin yatırımcısı, dijital servetini kripto para biriminin yükselişinden elde etti. İsimsiz bir tüccar, kripto para birimiyle yatırım yaparak 2 milyar dolar kazandığını bile açıkladı.

Hafif çekicilik aynı zamanda kriptografinin bankalar için sahip olduğu Doge’nin yükselmesine neden olur. Goldman Sachs, birkaç gün önce Bitcoin ticareti yapmak için bir tablo oluşturdu; 2018’de belirttiğimle çelişiyor. Bu yatırım bankası kripto para birimlerini kullanmayı reddedenlerden biriydi ama bugün niyetleri farklı.

Tüccarlar, kripto para birimlerinin paralarını ülkelerinden geçen enflasyondan koruyabileceğine inanıyor. Bu fikir sınırları aştı ve Doge ve diğer kripto para birimlerini fiat para birimine alternatif haline getirdi.

Bununla birlikte, diğer insanlar, kripto para birimlerinin sabit bir değere sahip olmadığını ve onları riskli bir yatırım haline getirdiğini öne sürüyor. İngiltere Bankası Başkanı Andrew Bailey, kripto yatırımlarının çok fazla risk çektiği görüşünde. Görüşler karışık, ancak kesinlikle kesin olan şey, kripto para birimlerinin değerinin arttığı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here