Home Altcoin Haberleri Dogecoin (DOGE) Dogecoin’in Babası Elon Musk, DOGE Destekleyenlerini Dikkatli Yatırım Yapmaları İçin Uyardı!

Dogecoin’in Babası Elon Musk, DOGE Destekleyenlerini Dikkatli Yatırım Yapmaları İçin Uyardı!

0
Dogecoin’in Babası Elon Musk, DOGE Destekleyenlerini Dikkatli Yatırım Yapmaları İçin Uyardı!

Dogecoin şu anda 70 sentten biraz aşağısında işlem görüyor, bir dolardan sadece 30 sent uzakta. Elon Musk’ın en sevdiği şaka para birimi sonunda şaka olmayı bırakabilir mi?

Elon Musk’ın bu yılki tweet’lerinin bir zamanlar belirsiz olan dijital para birimini bir spekülatörün fantezisine dönüştürmesinin ardından, yatırımcılar bu hafta sonu “Saturday Night Live” komedi skeç TV şovunda milyarderin konuk-ev sahibi rolünü dört gözle bekliyorlar.

Musk, halihazırda yükselen bir kripto para birimi olan Dogecoin’in büyük bir destekçisidir.

Spekülatörler Musk’ın Saturday Night Live’da dijital para birimini fırlatacak bir şey söyleyeceğine inanıyor. Geçmişte, para biriminin değerini şişirmiş ve tavsiyesinin bir sonucu olarak Doge’nin fırlamasına neden olmuştur.

Elon Musk’ın tweetleri, 2021’de şu ana kadar yükselen Bitcoin ve Dogecoin fiyatlarını uzaya gönderdi.

Elon Musk Dogecoin’nin babası, bu yılın başlarında Twitter biyografisine bitcoin (#bitcoin) hashtagini ekledi ve Bitcoin fiyatlarını yeni zirvelere taşıdı. Musk daha sonra ertesi ay ‘Doge’ tweet’iyle birlikte ‘Dogecoin insanların kripto parasıdır’ ve ‘Zirve yok, düşük yok, sadece Doge’ şeklinde bir tweet attı.

Dogecoin hakkında sorulduğunda Musk, “Argüman, dogecoin’in temelde kripto para birimiyle dalga geçmek için bir şaka olarak tasarlandığıdır” dedi. Çoğu insan Elon Musk’ı Dogecoin’in babası olarak tanımlıyor.

Ayrıca kaderin ironiden hoşlandığını ve en ironik sonucun şaka olarak tasarlanan para biriminin gerçek para birimi haline gelmesi olabileceğini söyledi. Kripto para birimi umut vaat ediyor, ancak lütfen dikkatli bir şekilde yatırım yapın, ”dedi Elon Musk TMZ videosunu tweet’liyor.

Kripto’nun Dünyadaki Ana Para Birimi Haline Gelme Şansı Çok Yüksek, Ancak Kimse Hangi Dijital Paranın En Üretken Olacağını Bilmiyor. İçine Para Koymanın “Bu Noktada Spekülasyon Olarak Görülmesi Gerektiğini” De Sözlerine Ekledi.

Şaka olarak başlayan Dogecoin, yıl başından bu yana % 10.000’in üzerinde artış gösterdi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here