Home Altcoin Haberleri Dogecoin (DOGE) Dogecoin Piyasa Değeri İle 5’inci En Büyük Kripto Para Oldu

Dogecoin Piyasa Değeri İle 5’inci En Büyük Kripto Para Oldu

0
Dogecoin Piyasa Değeri İle 5’inci En Büyük Kripto Para Oldu

Dogecoin, 0.4 $ ‘ın üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesi ile ATH oluştururken piayasa değeri bakımından da 5’inci en büyük kripto para konumuna yerleşti.

Dogecoin, son 24 saat boyunca kripto para piyasasında tüm öfkenin olduğu yerdir. DOGE geçen gün neredeyse % 200 ve geçen hafta neredeyse % 500 arttı. En son artışla, Cardano’nun ADA’sını geçerek, piyasa değeri ile en büyük 6. kripto para birimi olmayı da başardı.

Dogecoin Artık 5. En Büyük Kripto Para Birimi ve Cardano’dan Daha Büyük

Dogecoin şaşırtıcı bir şekilde artık şaka parası olmaktan çıkıyor veya tam bir şaka olacak artık, günlerdir ve aylardır üst üste yukarı tımanışını sürdüren DOGE Cardano’yu geçerek market değeri bakımından üst sıralara taşındı.

Elon Musk tweetlerinden en çok etkilenen DOGe 1 dolara doğru yola çıkmışken daha nekadar ileriye gidebilir sorusuna cevap arar olduk.

Hafif bir geri dönüşün ardından, DOGE tekrar gökyüzüne doğru yola çıktı. Bu yazının yazıldığı sırada, kripto para birimi yaklaşık 0,4 dolardan işlem görüyor ve toplam piyasa değeri 46 milyar dolardan biraz daha az. Şu anki tüm zamanların en yüksek seviyesi Binance’te 0,45 doların üzerinde duruyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here