Dogecoin Fiyat Tahmini: DOGE, Yeni Zirvelere Ulaşmak İçin Boğa koşusuna Hazırlanıyor

  • Dogecoin fiyat tahminleri, DOGE’nin kendisini tüm zamanların en yüksek seviyelerine taşıyabilecek yeni bir boğa koşusunun ilk aşamalarında olduğunu gösteriyor.
  • Mevcut fiyat daralması, DOGE’nin yükseliş eğilimi için hazırlığını doğrular.
  • Daha büyük bir kupa sepeti modelinin oluşumu, yükseliş görünümünü doğruluyor.
  • Yavaş şekillenmesine rağmen, DOGE’nin teknik desen kulpları şekilleniyor.

24 saatlik grafiğe göre DOGE , 23 12 saatlik Basit Hareketli Ortalama (SMA) bölgesine yakın bir destek bulmuş gibi görünüyor. 

Şu anda Dogecoin, devam eden fiyat toparlanması sırasında hacmi önemli ölçüde düşerken düzeltici bir fiyat hareketi ifade ediyor.

Dogecoin Fiyat Tahmini DOGE Boğa Koşusuna Hazırlanıyor

Son zamanlarda Dogecoin, 14 numaralı kripto varlığının yaklaşık yüzde 28’lik bir artış kaydettiğini gören bir fiyat sıkıştırması yaşadı. 

Keltner Bantları içinde Bollinger Bantları bozulduğunda bir fiyat sıkıştırması meydana gelir. 

Bu tür senaryolar, yatırımcıları en sevdikleri kripto varlıklarının değerinin üstesinden gelebileceği kadar aşırı fiyat sıkıştırmasına maruz kaldığı konusunda bilgilendirir. 

Artık her iki yönde de yoğun bir fiyat hareketine hazır.

Yatırımcılar, en sevdikleri kripto paranın yörüngesini değerlendirmek için sıkıştırmalı oyun veya fiyat sıkıştırma teorisinden yararlanabilirler.

Geç ki, DOGE 29 tarihinde sona erdiğini onun üzerinde 1000 yüzde fiyat yükselişini kayıt beri yüksek alçak ve daha düşük yüksekler bir dizi oluşturan olmuştur.

İlk fiyat kırılımı bir bayrak direği olarak kabul edilebilirken, takip eden fiyat düzeltmesi flama olarak kabul edilebilir. 

Bu nedenle, dogecoin 29 ilk koparma sonundan itibaren bir kabaran flama desen oluşturan edilmiştir.

Bu model oluşumu, daha erken bir fiyat artışını öngören teknik bir modelin devamıdır. Bu nedenle, tüccarlar 14 numaralı kripto para biriminden potansiyel bir boğa koşusu için hazırlanmalıdır. 

Bu yükseliş görünümü, Dogecoin 1 Dolar olur mu? sorusuna cevap olarak DOGE’nin 1 dolara kadar çıkabileceğini göstermektedir.

Günlük Dogecoin Grafiği

Bugünün ticareti sırasında fiyatı yaklaşık 0,05698 $ ‘a ulaşmayı başardığı için Dogecoin için ilginç bir 24 saat oldu.

Son birkaç saatteki etkileyici fiyat artışına rağmen, DOGE’nin ivmeyi koruyamadığı görülüyor . Birkaç saat sonra, DOGE 0,0550 $ ‘a değer kaybetti.

Dogecoin $ 0,05548 seviyelerinde işlem görüyor. Günümüz iniş çıkışlarından bağımsız olarak, teknik göstergeler Dogecoin’in servetinin yakında gelişeceğini öngörüyor.

4 saatlik grafikte Dogecoin fiyat hareketi

4 saatlik grafiğe göre Dogecoin, piyasada genellikle düşüş eğilimi ile tanımlanan çalkantılı bir zaman geçiriyor. 

Grafikteki zaman zaman toparlanmasına rağmen, Dogecoin sabit bir fiyat düşüşü kaydetmektedir.

Yazım sırasında, DOGE 4 saatlik grafikte yüzde -2,16 fiyat hareketi yaşıyor. Bununla birlikte, Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD), giderek artan bir eğilim göstermektedir; doğru yolda DOGE gösteriliyor .

Dogecoin Fiyat Tahmininde Geleceğe Bakış

Dogecoin’in gün içinde yüzde 28’lik keskin fiyat artışının ardından, 14 numaralı kripto para birimi, şu anda 23 12 saatlik SMA desteği ile düzeltici bir modda. 

Diğer fiyat düzeltmelerinde olduğu gibi, Dogecoin’in hacmi geri çekilme sırasında kademeli olarak düşüyor.

Şu anki tahmin, DOGE fiyat hareketinin önümüzdeki birkaç gün içinde bir tutamağı tamamlaması ve modeli onaylamak için muhtemelen 0,064 $ fiyat seviyesini geçmesi yönünde. 

Her şey plana göre giderse, DOGE‘nin önümüzdeki günlerde yeni kritik destek ve direnç seviyeleri bulması muhtemeldir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

eray sezer
eray sezerhttp://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
24,193.48 $
24,193.48 $
5.72%
ethereumEthereum
1,874.12 $
1,874.12 $
11.03%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.27%
bnbBNB
331.98 $
331.98 $
2.97%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.11%
xrpXRP
0.384618 $
0.384618 $
4.8%
cardanoCardano
0.543953 $
0.543953 $
6.23%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.16%
solanaSolana
42.85 $
42.85 $
7.24%
polkadotPolkadot
9.56 $
9.56 $
10.19%

Benzer Haberler