Home Altcoin Haberleri Dogecoin (DOGE) Dogecoin Elon Musk’ın SNL’sinden Sonra% 20 Düştü

Dogecoin Elon Musk’ın SNL’sinden Sonra% 20 Düştü

0
Dogecoin Elon Musk’ın SNL’sinden Sonra% 20 Düştü

Pek çok kişi Elon Musk’ın Dogecoin’i bir kez daha pompalamasını bekliyordu, ancak bunun yerine klonları pompaladı. Dogecoin, başka bir klasik ‘söylentiyi satın al, haberleri sat’ olayında gösteriden sonra % 20 düştü.

Elon Musk’ın Saturday Night Live’da ortaya çıkmasının Dogecoin ceplerinizi fırlatıp bugün anneniz için bir hediye alabilmenizi sağlayacağını umuyorsanız, şansınız kalmadığını söylediğimiz için üzgünüz.

Dogecoin gün içinde % 25 düştü ve bunun büyük bir kısmı Saturday Night Live komedi şovu sayesinde oldu. Birçoğu, Elon Musk’ın madeni parayı milyonlarca insana tanıtacağını ve böylece token’a olan ilgiyi artıracağını savundu. Yine de beklentiler karşılanmadı ve Dogecoin Ordusu’nun istediğini yapmak yerine Elon Musk, komedi şovunda şakalaşmaya başladı.

Korku Hikayesi

Her şey, oyuncuların anneleriyle birkaç saniyelik güzel sözler paylaştıkları özel bir Anneler Günü taslağıyla başladı. Sonra, Elon’un müdahalesi sırasında annesi, ondan bu gün ona herhangi bir Dogecoin vermemesini özellikle rica etme fırsatını buldu.

Elon, annesinin hayal kırıklığına uğrayacağını söyledi. Ve böylece kan banyosu başladı.

İkinci tur, Elon’un bir haber şovunu simüle eden ünlü “Hafta Sonu Güncellemesi” taslağına katılmasıyla birkaç dakika sonra geldi. Bunda, ev sahipleri Dogecoin’in ne olduğunu sordu ve Elon’un cevapları yetersiz kaldı. Kripto para birimlerinin “para biriminin geleceği” olabileceğini ve sonunda “dünyayı ele geçirebileceklerini” söylemesine rağmen, herkes Dogecoin’in “bir telaştan” başka bir şey olmadığı konusunda hemfikirdi.

Üçüncü raunt olmadı. Dogecoin zaten yenilmişti.

Bir saat süren program boyunca Dogecoin, tarihinin en büyük kırmızı mumu kaydederek düştü. 0,7 dolardan 0,42 dolara düştü. Saatlik mum sonunda 0,54 dolardan kapandı.

Dogecoin Klonları Çok Daha İyi Yaptı

Ancak öğrenciler ustayı aştı ve Dogecoin durumunda kartlar klonları lehine oynadı. Dogecoin’in yükselişinden sonra popülerlik kazanan ve madeni parayı satanları cezalandırırken elinde tutanları ödüllendirmeye odaklanan bir proje olan Shiba Inu, son 24 saatte% 269 arttı.

Tüccarlar, gösterinin galasından sadece bir saat önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00001840 $ ‘ı bildirmek için token’ı bile çalıştırmayı başardılar. Shiba Inu’nun gösteri sırasında düşüşü% 21 idi, ancak o zamandan beri iyileşmeyi başardı ve 0.00001564 $ ‘a ulaştı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here