Home Altcoin Haberleri Dogecoin (DOGE) Dogecoin (DOGE) Flare Anketi Sonucu Yeni Varlık Olarak Onaylandı

Dogecoin (DOGE) Flare Anketi Sonucu Yeni Varlık Olarak Onaylandı

0
Dogecoin (DOGE) Flare Anketi Sonucu Yeni Varlık Olarak Onaylandı

Flare destekçilerinin yüzde 53’ünden fazlası, F-DOGE’un platformlarda listelendiğini görmeye hazır

Çok beklenen Flare blok zincirinin arkasındaki geliştirme ekibi olan Flare Networks, resmi Twitter hesabında bir anket düzenledi. Şimdi, Flare destekçilerinin tüm eski moda kripto para birimlerinin en sıra dışı varlığını karşılayıp karşılamadığı gösteriyor.

Flare topluluğu tarafından onaylanan DOGE uygulaması

Blokchaintr’nin daha önce bildirdiği gibi, 21 Ocak 2020’de Flare Networks, yalnızca bir soruyla bir topluluk referandumu başlattı. Yani, Flare destekçilerinden, Dogecoin’i (DOGE) F-Asset on Flare olarak ekleme olasılığı konusundaki pozisyonlarını belirtmeleri istendi .

Bugün, anket sona erdiğinde, Flare topluluğunun genellikle DOGE’nin platformdaki beklentileri konusunda iyimser olduğu ortaya çıktı. Katılımcıların yüzde 53,1’i XRP ve Litecoin (LTC) ile birlikte üçüncü bir F-varlık olarak DOGE hakkında çoğunlukta olduğunu gösterdi.

Flare Networks CEO’su Bay Hugo Philion, bir kripto para protokolünün arkasındaki “değerin” yeni varlıkların uygulanması için temel kriter olduğunu vurguladı.

Anket, Flare Network’ün Twitter topluluğu arasında büyük ilgi gördü. 64.000 takipçiden 11.546 kripto meraklısı buna katılmaya karar verdi.

F-Varlıklar nedir?

Flare Networks tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, bir F-Asset, başka bir zincirden herhangi bir tokenın Flare üzerindeki 1: 1 temsiline başvurulmalıdır. Flare’nin güvenilir tasarımı sayesinde, iki protokol arasındaki köprü, hiçbir üçüncü tarafın dahil olmadığı merkezi olmayan bir şekilde kurulur.

Flare, programlı bir blok zinciridir, bu nedenle ona köprü kurmak, bağlı her blok zinciri için akıllı sözleşme işlevselliği sağlar.
XRP’ye sabitlenmiş bir token olan FXRP, Flare’da canlı olarak yayınlanacak ilk kişi olacak. Ayrıca, yakın zamanda Flare Networks, Litecoin tabanlı FLTC tokenlerinin entegrasyonunu duyurdu.

Dahası, Flare ilk günden itibaren Ethereum uyumlu olacak. Turing eksiksiz bir blok zinciri olan Flare, FBA mekanizmasını ve Avalanche konsensüsünü kullanır. Flare’nın ilk ana ağ sürümünün Mayıs 2021’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here