DOGE Fiyat Tahmini: Dogecoin Boğa Koşusuna Hazırlanıyor

  • DOGE fiyat tahmini, 14 numaralı kripto para biriminin 4 saatlik grafikte düşen trend çizgisinin üzerinde olan zamanlamanın eşiğinde…
  • Dogecoin meraklısı ve Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin’in gelişmiş kullanılabilirlik ve erişilebilirlik için Coinbase’de listelenmesini istiyor.
  • Dogecoin’in 0,06 Dolar’ı aşan son belirleyici fiyat artışı, Şubat ayının en düşük seviyesinden geri dönüşünü doğruluyor.

Şubat ayında bazı şiddetli düşüşler kaydettiğinden bu yana, DOGE bugünün grafiğinde bir miktar fiyat toparlanması kaydettiği için düşüşünü geri alıyor gibi görünüyor. 

24 saatlik grafiğine gelince, DOGE , kripto paranın önemli düşüş trendlerini kırdığını gören fiyat trendlerinin bir karışımını kaydediyor. 

Bu, önümüzdeki birkaç saat içinde DOGE fiyatı 0,06 dolar seviyesini geçebilecek büyük bir boğa koşusunun yolunu açıyor.

DOGE Fiyat Tahmini: Dogecoin Boğa Koşusuna Hazırlık Aşamasında

Tesla CEO’su Elon Musk ilgili artan tartışmalara yenisini ekliyerek 14. sırada olan kripto para için hareketli bir hafta sonu olmuştur.

DOGE’nin Coinbase’ye eklenmesini istiyor ve Elon, her zamanki imzasıyla ” DOGE günü öğleden sonra ” olduğunu tweetledi .

Elon’un tweet’i, bir tweet aracılığıyla Dogecoin’i “bu şaka paralarından biri” olarak adlandıran Galaxy Investment Partners’ın şu anki CEO’su Michael Novogratz ile tam bir tezat oluşturdu. 

Michael’ın tweet’i DOGE imajını bozmak için oluşturulmuş olsa da , kripto varlığı ücretsiz tanıtımdan yararlanmış ve son birkaç gün içinde bazı yukarı ve aşağı fiyat hareketleri kaydetmiş görünüyor.

Örneğin, Dogecoin‘in fiyatı, Elon’un tweetlediği yükseliş duygularının ardından gelen fiyat artışını düzeltti. 

Düşen fiyat hareketine rağmen, fiyat gerilemesi düşüş eğiliminin başlangıcı anlamına gelmedi. 

Bunun yerine, volatilite resme dönmeden önce kripto varlığının toplanması için daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu belirtti.

Buna göre DOGE ‘nın 24 saatlik, kripto paranın fiyatı $ 0.0582 seviyesinin üstüne bir araya getirebilmek önemlidir. 

Bu direnç seviyesinin üzerinde başarılı bir şekilde yükseleceğini göstermektedir , DOGE fiyatı 0.064 $ seviyesine yükselmesi boğa koşusunu başlatacak , bu da yeni bir zirve anlamına geliyor.

Bununla birlikte, DOGE’nin bu seviyeye ulaşması için , 100 45 dakikalık SMA ve şu anda 0,058 $ bölgesinde duran 50 Fibonacci geri çekilme seviyesinin birleşimini geçmesi gerekiyor. 

Dogecoin’in yükseliş görünümünü de desteklemesi için hacmin hemen artması gerekiyor.

Göre DOGE saat 4 saatlik, 617 ve 0,785 Fibonacci düzeltme seviyeleri şu sırasıyla $ 0.6 $ 0,063 bölgede acil önemli kısa süreli direnç seviyeleri vardır.

Dogecoin, herhangi bir ani geri çekilme durumunda, şu anda 0,0566 $ bölgesinde duran kırık düşüş trendi çizgisinde destek bulması muhtemeldir. 

0,056 Dolarlık bölgeyi daha da aşarsa, DOGE’nin son kısa vadeli yükselişten elde ettiği kazanımları hızla geri alacaktır . Bu durumda, Dogecoin 0,052 $ ‘lık bölgeyi projelendirmek ve test etmek zorunda kalacak.

Dogecoin (DOGE) Geleceği Genel Sonuç

Dogecoin geleceği, teknoloji gurusu ve milyarder Elon Musk’tan ücretsiz reklamlara sahip olduğu için bugün piyasadaki şanslı kripto varlıklarından biridir. 

Pay Later Tyres kısa süre önce DOGE token’larında ödemeleri kabul edeceğini açıkladığından sonra etkisini göstermeye başlıyor.

Bu, 14 numaralı kripto para biriminin ticari dünyada istikrar kazanmasını ve daha uygulanabilir hale gelmesini sağlayacağı için doğru yönde bir kilometre taşıdır. 

Şirket şu anda 2 büyük kripto para birimi olan Ethereum ve Bitcoin’den de ödeme kabul ediyor .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

eray sezer
eray sezerhttp://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
24,397.54 $
24,397.54 $
6.53%
ethereumEthereum
1,885.67 $
1,885.67 $
12.2%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.08%
bnbBNB
332.15 $
332.15 $
3.35%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.21%
xrpXRP
0.382899 $
0.382899 $
4.26%
cardanoCardano
0.541684 $
0.541684 $
6.01%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.09%
solanaSolana
42.93 $
42.93 $
8.05%
polkadotPolkadot
9.54 $
9.54 $
10.96%

Benzer Haberler