Home Coinbase Haberleri Coinbase, Dogecoin’i 6-8 Hafta İçinde Listeleyecek

Coinbase, Dogecoin’i 6-8 Hafta İçinde Listeleyecek

0
Coinbase, Dogecoin’i 6-8 Hafta İçinde Listeleyecek

Şirketin CEO’su, Coinbase’in önümüzdeki altı ila sekiz hafta içinde dogecoin’i listeleyeceğini açıkladı. Kendisine Dogefather adını veren Tesla CEO’su Elon Musk tarafından lanse edilen meme kripto para birimine olan ilgi hızla arttı.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, şirketin Perşembe günü yaptığı kazanç görüşmesinde, borsasının önümüzdeki altı ila sekiz hafta içinde dogecoin listeleyeceğini söyledi.

Şirketin Nisan ayında Nasdaq’a doğrudan girişinden bu yana ilk kazanç raporunda Coinbase, hisse başına 3.05 dolar kazanç ve bir önceki çeyrekte 585 milyon dolar olan 1.80 milyar dolarlık gelir bildirdi. Şirketin çeyrek için net karı 771 milyon doların üzerindeydi.

Coinbase CFO’su Alesia Haas, CNBC’nin Mad Money Perşembe günü Jim Cramer ile yaptığı röportajda yatırımcıların Dogecoin’i ciddiye alması gerekip gerekmediği sorusunu yanıtladı. “Bunu kullanıcılarımızın kararına bırakıyoruz,” diye cevapladı ve şöyle devam etti:

Listeleme standartlarımızı karşılayan tüm varlıkları sunmak istiyoruz ve gelip ticaret yapmak istediğiniz her şeyi takas edebileceğiniz bir yer olmayı umuyoruz.

“Bugün durum böyle değil. Yavaşız. Daha fazla varlık eklememiz gerekiyor. Varlık eklememizin hızını artırmak için büyük yatırımlar yapıyoruz, ancak açıkçası pazar konuşuyor. “

Dogecoin’in fiyatı geçtiğimiz aylarda önemli ölçüde arttı. Tesla CEO’su Elon Musk, Saturday Night Live’da (SNL) yaptığı tweet ve sözleriyle meme kripto para birimine dikkat çekiyor. SNL sırasında Musk kendini Dogefather denilen ve bir mali uzman olarak tanıttı.

Mart ayında, Musk Dogecoin’in Coinbase’de listelenmesi gerektiğini söylemişti.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here