Home Altcoin Haberleri Cardano Kurucusu, Elon Musk’ın Doge’yi Düzeltmesi İçin Yardım Etmek İstiyor

Cardano Kurucusu, Elon Musk’ın Doge’yi Düzeltmesi İçin Yardım Etmek İstiyor

0
Cardano Kurucusu, Elon Musk’ın Doge’yi Düzeltmesi İçin Yardım Etmek İstiyor

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, Dogecoin’i düzeltmesine yardımcı olmak için Tesla CEO’su Elon Musk için adım adım açıklayıcı bir video kaydetti .

Hoskinson, meme kripto para biriminin Scrypt’i saniyede 10.000 işlem gerçekleştirebilen Prism ile değiştirmesi gerektiğini öne sürüyor.

Prism protokolü, MIT, Stanford ve diğer üniversiteler arasında ortak bir çaba olarak oluşturuldu.

Dogecoin’i ASIC dirençli tutmak için Hoskinson, hesaplama kaynaklarını vurgulayarak madencilik pazarını daha erişilebilir, verimli ve rekabetçi hale getirmeyi amaçlayan HashCore algoritmasını önermektedir.

Üstelik Hoskinson, Doge’un kuantuma dirençli olması gerektiğini belirtiyor, bu yüzden karma tabanlı imza şemaları eklemeyi öneriyor.

ErgoScript’in yardımıyla Dogecoin akıllı sözleşmelere sahip olabilir.

Musk bazı diğer büyük düzeltmeler arasında, onun blok boyutu on kez artırarak dogecoin ölçekleme önerdi.

Papa Francis’in Katolikler için olduğu gibi Musk’ın da olduğu Doge topluluğu üyeleri tarafından övülürken, teklif aynı zamanda milyarderi kendi meme token versiyonunu yaratmaya çalışarak Roger Ver’i çekmekle suçlayan Bitcoin’cilerden sert eleştiriler aldı.

Bazı önde gelen geliştiriciler Musk’ın roket fırlatmaya devam etmesini tavsiye ederken Peter Todd, Musk’ın ölçeklendirme planının nihayetinde fikir birliğini bozacağını açıkladı:

Dogecoin’in blok aralığı zaten sadece 60 saniyedir. Bu, daha büyük madencilerin küçük madencilere göre zaten büyük bir kâr avantajına sahip olduğu kadar düşük. 10MB’lık bloklarla altı saniyelik bir blok aralığı, fikir birliğini bozacaktır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here