Home Altcoin Haberleri Dogecoin (DOGE) Amerika’da Artık 1800 ATM’den Dogecoin Alınabilecek

Amerika’da Artık 1800 ATM’den Dogecoin Alınabilecek

0
Amerika’da Artık 1800 ATM’den Dogecoin Alınabilecek

CoinFlip’in büyüyen ağına mem tokenini ekledikten sonra Amerikan vatandaşları, 46 eyaletteki 1.800 kripto ATM’sinden Dogecoin satın alabilirler.

Son zamanlarda popülaritesi artan Dogecoin, Bitcoin ATM sağlayıcısı CoinFlip token’ı Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 1.800 kripto para ATM’lerinde listelemeye karar verdiğinde başka bir dönüm noktasına ulaştı.

Dogecoin 1.800 ATM’den Alınabilecek

Shiba Inu’dan esinlenen bir şaka dijital belirteci olarak başlayan Dogecoin, son birkaç ay içinde dünyayı fırtınaya soktu ve bu, popüler Bitcoin ATM sağlayıcısı CoinFlip’in harekete geçmesini sağladı.

Chicago merkezli şirket dün, 46 eyalette bulunan 1.800’den fazla kripto para ATM’sinden oluşan büyüyen ağına Dogecoin’i eklediğini duyurdu .

Açıklama, bu dönüm noktasının “madalyonun meşruiyetini doğruladığını ve CoinFlip’in madeni para popülerlikleri değiştikçe tüketici ve endüstri ihtiyaçlarını karşılama kararlılığını daha da ortaya koyduğunu” bildirdi.

ATM sağlayıcısının CEO’su ve Kurucu Ortağı Daniel Polotsky, hareketin genel nüfusa Dogecoin maruziyetini almak için daha basit bir yol sağlayacağını söyledi.

“Artan popülaritesi ve son zamanlarda kitlesel olarak benimsenmesi göz önüne alındığında, Dogecoin’in coin portföyümüzün bir parçası olmasını sağlamaya ve önümüzdeki aylarda bu kripto para biriminin daha fazla desteklenmesini teşvik etmeye kararlıyız.” – ekledi.

Musk, Snoop Dogg ve Daha Fazla Ünlüden Dogecoin’in Desteği

CoinFlip, Dogecoin listesinin, jetonun dünyanın en popüler isimlerinden bazılarından büyük onaylar aldıktan sonra geldiğini düşündü. Belki de her şey Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk ile başladı.

Yönetici daha önce Twitter biyografisini “eski Dogecoin CEO’su” nu gösterecek şekilde güncelledi, DOGE ile ilgili düzinelerce tweet attı ve hatta oğlu için bazılarını satın aldı .

Nihayetinde, her Musk etkileşimi, DOGE yeni zirvelere çıkarken anında bir fiyat tepkisine neden oldu. Sonuç olarak, token, piyasa değeri ile ilk on kripto para birimine bile girdi.

Dahası, bu hızla yükselen çılgınlık , ABD’li rapçi Snoop Dogg da dahil olmak üzere diğer ünlü kişilerin dikkatini çekti.

Bu nedenle CoinFlip’in kararının Dogecoin’in “Elon Musk, Snoop Dogg, Gene Simmons ve Kevin Jonas gibi ünlülerin desteğini” aldıktan sonra geldiğini söylemesi şaşırtıcı olmayabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here