Home Altcoin Haberleri Defi Patlamasıyla Analistlerin Gözleri Bu 7 Altcoin Üstünde

Defi Patlamasıyla Analistlerin Gözleri Bu 7 Altcoin Üstünde

0
Defi Patlamasıyla Analistlerin Gözleri Bu 7 Altcoin Üstünde

Kripto piyasasını sözleriyle etkiliyen tüccar Elliot Wainman, patlayan merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründe patlamaya hazır olduğuna inandığı yedi küçük hacimli altcoin adını veriyor.

Wainman, 187.000 YouTube abonesine, merkezi olmayan API hizmetleri protokolü ve Chainlink (LINK) rakibi API3’te çok fazla artı potansiyel gördüğünü söyledi.

“API3’ün Chainlink node runnerları olduğu ve Chainlink ile ilgili sorunları gerçekten bildikleri gerçeğini görmek. Bant [Protokol] ilginçtir, ancak herhangi bir anlamlı bir şekilde Chainlink üzerinde bir V2 olması gerekmez ve bu nedenle, tüm bunlardan … benim büyük, büyük çantalarım API3 [ve] Chainlink’te. “

Wainman’ın radarındaki bir başka para ise DeFi zincir içi likidite sigortacısı KeeperDAO (ROOK).

“O zaman çok tutkulu olduğum, KeeperDAO’nun ROOK olan başka bir DeFi bölümü var. Bunun, Madenci Çıkarılabilir Değer veya MEV denen bir şeyle ilgisi var. ROOK gerçekten ilginç bir ilk hareket eden…

ROOK’un patlamasının nedeni, olağanüstü bir proje olması ve bence gerçekten çok büyük bir yükselişe geçeceğine inanıyorum çünkü emisyon aşamasını sona erdirmek üzere. ROOK’un yeni madenciliği duracak. Sürekli olarak yeni ROOK’u ücretsiz olarak alamayacak ve esasen onu piyasalara sunamayacaksınız. ”

Wainman’ın listesindeki bir sonraki para, Ethereum madencilerinin gelirini artırmak için tasarlanmış bir protokoldür: Archer DAO (ARCH)

“ROOK’a benzer şeyler yapıyor, doğrudan bir rakip değil, madencilerin daha fazla değer elde etmesine ve Ethereum’daki işlem yazma süreci olan mempool ile başa çıkmasına yardımcı olan benzer şeyler yapıyor. Bunların her ikisi de inanılmaz derecede iyi iş çıkaracak. ”

Dördüncü sırada, gizlilik merkezli akıllı sözleşme protokolü Phala Network (PHA) var.

“Söyleyebileceğim tek şey, bir süredir [Phala Network] üzerinde yükselişe geçtiğim. Daha yükseğe çıkacağını düşünüyorum. Phala hakkında bir fiyat tahmini yapmak istemiyorum ama daha yüksek. “

Beş numarada, zincirler arası likidite ve hisseli çiftçilik protokolü olan RAMP geliyor.

“RAMP konusunda gerçekten yükseliyorum. Bence RAMP, diğer katmanlardan Ethereum’a rUSD basımları yoluyla likidite getirerek gerçekten harika şeyler yapacak. Bence bunun için özellikle 27 milyon dolarlık piyasa değeri ile çok büyük bir geçiş çizgisi var. Bu boğa koşusunda, bu çok yüksek değil. Bu oldukça düşük … Buradan 5x [veya] 10x yapmak beni şaşırtmaz. “

Wainman, kendisini “hisseli varlıkların likiditesini çözen ilk DeFi protokolü” olarak tanıtan Stafi’yi (FIS) takip ettiğini söylüyor.

“Oldukça benzer olduğunu düşündüğüm ve makul miktarda tuttuğum bir başka proje Stafi. Yaptıkları şey, diğer zincirlerden de likiditeyi serbest bırakmaktır. RAMP ile benzer fikirleri var.

Stafi, Staking Finance’ın kısaltmasıdır. Hisseli varlıkların likiditesinin kilidini açmanıza izin verir. Bu, bir zincir üzerinde pay aldığınız ve bu likiditenin kilidini açtığınız RAMP’ye benzer, ancak RAMP modeli yerine paketlenmiş jetonlarla biraz farklı yapıyorlar. ”

Kripto etkileyiciler listesindeki son para, tahmin piyasaları ve Augur (REP) rakibi Prosper (PROS).

Augur’un yaptığından daha fazlasını yapıyorlar. Augur’un 120 milyon dolarlık piyasa değeri var. Prosper, küçük bir mikro kapak olarak DAO hazinesinden on binlerce dolar gelir elde ediyor. Piyasa değerleri sadece birkaç yüz bin ve ondan ilk hafta 65.000 dolar kazandılar… Prosper ilginç. Aşırı itmek istemiyorum. ”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here