Home Altcoin Haberleri DeFi Haberleri Ünlü Analist Bu Adını Duymadığınız Altcoinin 2021’de Patlayacağını Duyurdu

Ünlü Analist Bu Adını Duymadığınız Altcoinin 2021’de Patlayacağını Duyurdu

0
Ünlü Analist Bu Adını Duymadığınız Altcoinin 2021’de Patlayacağını Duyurdu

Ünlü analist ve YouTuber Ben Armstrong, bu yıl radarına takılan merkezi olmayan bir finans (DeFi) gemisinin patlamasını beklediğini söyledi.

Ben Armstrong Frontier 2021’de Patlayacak

Yeni bir videoda Ben Armstrong, 548.000 YouTube abonesine yeni ortaya çıkan sektörde zaten büyük ortaklıklar ve bağlantılar kuran az bilinen bir DeFi cevheri olan Frontier’e (FRONT) incelediğini söylüyor.

“Frontier, zaten herkese bağlı olan zincirden bağımsız bir DeFi toplama katmanıdır ve DeFi alanındaki tüm büyük platformları ve ekosistemleri kastediyorum.

Frontier, tüm bu platformlarda kullanıcılara DeFi’nin temel parçalarını getiriyor. Gazsız işlemler, verim çiftçiliği, NFT edinme ve oluşturma, stake etme, yönetişim ve uygulama etkinliği için ödüllere sahiptir.

FRONT’un Avalanche (AVAX), THORChain (RUNE), Solana (SOL), yearn.finance (YFI), Aave, Algorand (ALGO), Elrond (EGLD), Binance Smart Chain, Cosmos (ATOM), Band Protocol ( BAND), Matic veya Polygon şimdi, AllianceBlock (ALBT), Kava, Harmony (ONE), Celo, Stafi (FIS) ve daha fazlası.

Spoiler: Frontier, Stafi aracılığıyla Polkadot ekosistemine girecek, yani tüm paraşütleri, tüm DOT ekosistemi tarafından kullanılacak. “

Ben Armstrong ayrıca Frontier’ın DeFi’yi 100 ülkedeki 43 milyon kullanıcısına erişilebilir kılmak için ABD merkezli kripto borsası Coinbase ile birlikte çalıştığını vurguluyor.

“Coinbase Cüzdan kullanıcıları ayrıca tüm DeFi portföylerini takip edebilir ve akıllı DeFi bildirimleri alabilir, yearn.finance’a erişebilir, token takası ve daha fazlasını tek bir yerden alabilirler.

Frontier, birkaç tıklamayla DeFi ile ilgili her şeyi etkinleştiren Coinbase’in sihirli değnekidir.

Coinbase’in ekosistemi olan tavşan deliğinden daha da aşağı atlarsak, Coinbase tarafından desteklenen tüm projeler, DeFi ağ geçidi platformu olduğu için Frontier’e bağlanacak. ”

Kripto tüccarı ve analisti, Coinbase’in yanı sıra, Binance, Sam Bankman-Fried’s Alameda Research, FTX Exchange ve Coingecko mücevherleri de dahil olmak üzere diğer büyük kripto şirketlerinin DeFi projesini desteklediğini ekliyor.

“Şimdi, bir projeyi destekleyen üç büyük borsa, Coinbase, Binance ve FTX, onu destekleyen en büyük hedge fonlarının tümü ve her DeFi ve ölçeklendirme ekosisteminin ortak olduğunu görürsek …

Kazanacağınızı bilerek kazanan piyango biletini seçmekle neredeyse aynı şey. Ortaklıklar ve entegrasyonların listesi kesinlikle sonsuzdur. Görmedik ve burada bunun altını çizmiyorum, DeFi’de bu Calibre’nin başka bir projesini görmedik.

Armstrong’a göre, piyasa değeri 78 milyon dolar civarında olan Frontier, potansiyel olarak 18 kat kazanç elde edebilir ve yearn.finance’ın 1,4 milyar dolarlık değerlemesini yakalayabilir.

17 Şubat’ta FRONT, 24 saatlik bir süre içinde 1.15 $ ‘dan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6.71 $’ a kada r% 483’ün üzerinde devasa bir performans gösterdi. CoinMarketCap’e göre , yazı yazılırken FRONT 3,39 dolardan işlem görüyordu .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here