Home Altcoin Haberleri DeFi Haberleri Uniswap’ın 2020 UNI Airdrop’unu Elinde Tutanlar Yaşadı

Uniswap’ın 2020 UNI Airdrop’unu Elinde Tutanlar Yaşadı

0
Uniswap’ın 2020 UNI Airdrop’unu Elinde Tutanlar Yaşadı

2020’de bir airdrop aracılığıyla alınan UNI tokenlerini elinde tutanlar, platformun patlayıcı büyümesinin ardından şu anda yaklaşık 12.000 $ ‘a oturuyor. Şu anda keyifle koltuklarında oturuyorlar.

Kripto para piyasaları söz konusu olduğunda geçen yılın özellikle çalkantılı ve ilginç olduğunu söylemek daha güvenli olur.

Tüm piyasa patladı, Bitcoin resmi olarak trilyon dolarlık bir varlık haline gelirken, birçok altcoin büyük kazançlar gördü. Uniswap’ın UNI tokeni bunlardan farklı değil.

Uniswap’in UNI Yolculuğu

Uniswap , Ethereum ağında önde gelen merkezi olmayan borsa ve otomatik piyasa yapıcıdır.

Kullanıcıların, ERC20 protokol standardına dayalı herhangi bir token için likidite havuzları oluşturmaları ve bunları tamamen merkezi olmayan bir şekilde takas etmeleri için araçlar sağlar.

Ayrıca, ücretleri tüm sağlayıcılar arasında dağıtarak her bir havuza likidite sağlayanları ödüllendiriyor, yatırımcılar için ciddi teşvikler oluştururken, kullanıcıların herhangi bir doğrulama prosedüründen geçmeden birbirlerine karşı işlem yapabilecekleri bir platform getiriyor.

İlginçtir ki, borsa 2020’ye kadar kendi Uniswap token’ına sahip değildi. Uniswap’in yaptığı en heyecan verici şeylerden biri de token’larının borsayı belirli bir tarihten önce kullanan herkese airdrop dağıtımı oldu.

Temelde, Uniswap kullanan herkes ücretsiz olarak talep edebilecekleri 400 UNI token aldı .

O zamanlar fiyat 2 ile 4 dolar arasında değişiyordu ve çoğu tokenlerini güzel bir “bedava” kar karşılığında sattı. Bununla birlikte, bekleyenler cömert bir şekilde ödüllendirildi.

UNI’nin Şu An Değeri 12.000 $ olan Airdrop’u

Platformun büyümesinin bir sonucu olarak ve son 12 ayda tüm pazarın patlaması gerçeğinin bir sonucu olarak, UNI şu anda bu yazının yazıldığı sırada yaklaşık 30 $ değerinde.

Başka bir deyişle, airdrop tokenlerini elinde tutanlar, ücretsiz olarak gelen 12.000 $ ‘lık bir paraya çevirebilecekler.

Diğer platformların da Uniswap’in izinden gittiğini ve kendi başına airdropları olduğunu belirtmek gerekir.

1 inçlik değişim – Uniswap’in rakibi, ayrıca birkaç tur airdrop da vardı ve bu yazı yazılırken binlerce dolar değerinde.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here