Home Altcoin Haberleri Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin Shiba Inu (SHIB) Tokenlerinde 6.7 Milyar Dolar Yaktı

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin Shiba Inu (SHIB) Tokenlerinde 6.7 Milyar Dolar Yaktı

0
Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin Shiba Inu (SHIB) Tokenlerinde 6.7 Milyar Dolar Yaktı

Vitalik Buterin, Shiba Inu hisselerinin % 90’ını yaktı ve kalan % 10’unu COVID-19 ile mücadele eden yardım kuruluşlarına verme sözü verdi.

Shiba Inu’nun toplam arzının yarısı hediye edilen Vitalik Buterin, yaklaşık 7 milyar dolar değerindeki varlığının % 90’ını yaktı. Ethereum kurucu ortağı ayrıca, kalan % 10’luk kısmı hayır kurumlarına tahsis edeceğini ve aynı zamanda cömertliği için “dog(köpek) token topluluğunu” öveceğini söyledi.

Buterin, Shiba Inu’da 6,7 ​​milyar dolar yaktı

Dogecoin’in zirveye yükselmesi , geçtiğimiz haftalarda büyük ilgi toplayan çok sayıda taklitin yaratılmasına yol açtı . Belki de hiçbiri kendi tanımıyla DOGE katili Shiba Inu’dan daha popüler hale gelmedi .

Zorlayıcı özelliklerden biri, toplam arzın yarısını Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin’e göndermeye karar veren anonim geliştiricilerden geldi . Diğer yarısı Uniswap’ta likidite için kilitli kalmaktadır.

Geçen hafta Hindistan Covid Yardım Fonu’na 50 trilyon SHIB tokenini (ve köpeklerle ilgili diğer dijital varlıkları) bağışlayan Buterin, Shiba Inu hisselerinin çoğunu şimdi yakmaya karar verdi.

“Cüzdanımda kalan Shiba jetonlarının% 90’ını yakmaya karar verdim. Kalan % 10, CryptoRelief ile benzer değerlere sahip (büyük ölçekli can kaybını önleyen) ancak daha uzun vadeli bir yönelimle (henüz kararlaştırılmamış) bir hayır kurumuna gönderilecek. “

Buterin, COVID-19’un tüm dünya için yarattığı ciddi sorunun ana hatlarını çizdi ve “daha uzun vadeli gelecek hakkında düşünmek de önemlidir” dedi.

İşlem sırasında, Buterin’in cüzdanından gönderdiği 410,24 trilyon SHIB tokeninin değeri yaklaşık 6,74 milyar dolardı.

SHIB’nin artan popülaritesi, geçtiğimiz haftalarda muazzam bir fiyat artışına neden oldu. Dünyanın önde gelen kripto borsası Binance’de listelendikten sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 0,00004 dolarla zirveye ulaştı.

Köpek İnsanlarının Cömertliği

Ethereum’un kurucu ortağı, köpek tokenlerinin önemli bir miktarını hayır kurumlarına bağışlama kararına değindi.

“Pek çok köpek insanı cömertliklerini ve sadece kendi kârlarına odaklanmakla kalmayıp aynı zamanda dünyayı bir bütün olarak daha iyi hale getirmekle de ilgilenmeye istekli olduklarını gösterdi.”

Bununla birlikte, bazı kızgın geliştiriciler saldırgan isimlerle madeni paralar yarattıklarından, eylemlerinin ardından biraz dikkat çekti. Bu nedenle, topluluğu gelecekte kendi rızası olmadan kendisine yeni token göndermekten kaçınmaya çağırdı.

Bu türden bir iktidar odağı olmak istemiyorum. Kripto paraları doğrudan değerli bir hayır kurumunun ellerine vermek daha iyidir (yine de önce onlarla konuşun.) “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here