Home Altcoin Haberleri Binance, DOGE’den Esinlenen Shiba Inu’yu Listeliyor

Binance, DOGE’den Esinlenen Shiba Inu’yu Listeliyor

0
Binance, DOGE’den Esinlenen Shiba Inu’yu Listeliyor

Dogecoin rakibi SHIBA INU (SHIB), Binance’de yapılan bir liste duyurusunun ardından % 60 ile tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi.

Dünyanın önde gelen kripto para birimi borsası, sektördeki en son meme madeni para çılgınlığı olan Shiba Inu’nun listelendiğini duyurdu. Sonuç olarak, token fiyatı birkaç dakika içinde kabaca % 60 arttı ve 0,00002200 $ ile yeni bir rekora ulaştı.

Daha önce duyurulan en popüler kripto ticaret merkezi , meme tokenini İnovasyon Bölgesi’nde listeleyecek ve 10 Mayıs’ta saat 11: 00’de (UTC) SHIB / BUSD ve SHIB / USDT olmak üzere iki çift için ticaret açacak.

Önde gelen borsanın SHIB eklemesine neden olan şey, muazzam miktarda işlem hacmi ile açıklanabilir. CoinGecko’ya göre , mem tokeninin toplam hacmi son 24 saat içinde 6,5 milyar doları geçti.

Açıklamada Binance, kripto paraya fon tahsis etmeden önce yatırımcıların dikkat etmesi gereken birkaç faktörü özetledi.

Binance, SHIB’nin doğasını açıkladı ve bunun “normalden daha yüksek bir risk teşkil eden” nispeten yeni bir token olduğunu ve özellikle listelemeden sonra artan fiyat oynaklığı nedeniyle yatırımcıları ihtiyatla ticaret yapmaları konusunda uyardı.

Binance, meme madeni parasının fiyatı dakikalar içinde % 70’den fazla fırladığından, listeden sonraki dalgalanmalar konusunda gerçekten haklıydı. Sonuç olarak, SHIB bu satırları yazarken 0,000028 $ ile tüm zamanların en yüksek rekorunu kırdı.

Shıba Inu DOGE katili olarak kendisini tanımlayan bir dogecoin düşmanlığı vardır. Proje ayrıca Shiba Swap adında merkezi olmayan bir borsayı da tanıtıyor, henüz bir gelişme yok.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here