Home Kripto Kılavuz Kripto Para Fiyat Tahminleri PancakeSwap Fiyat Tahmini: 2021’de CAKE Fiyatı 100 Dolar Olur mu?

PancakeSwap Fiyat Tahmini: 2021’de CAKE Fiyatı 100 Dolar Olur mu?

0
PancakeSwap Fiyat Tahmini: 2021’de CAKE Fiyatı 100 Dolar Olur mu?

Gıda temalı DeFi protokolleri, kripto alanındaki kullanıcıları büyülüyor. Ortaya çıkan platformlar, kullanıcıların protokol tokeni karşılığında paralarını göndermelerine izin veriyor. PancakeSwap bir merkezi olmayan değişim Binance Akıllı Zincir ağında bulunuyor.

PancakeSwap 2021’de ne kadar olur? PancakeSwap 100 Dolar olur mu? PancakeSwap yükselir mi? PancakeSwap gelecekte neler vadediyor? gibi soruların çoğaldığını görmekteyiz.

Bu klavuzda, 2021 ve gelecek için PancakeSwap fiyat tahminlerini ayrıntılı olarak sunacağız. Sonunda, CAKE fiyatının ne kadar yüksek olabileceği konusunda net bir bilgiye sahip olacaksınız.

PancakeSwap (CAKE) Coin

Kripto paraPancakeSwap
CoinCAKE
Piyasa Değeri5,256,964,422.26 Dolar
Dolaşımdaki Arz164,900,128.86 CAKE
Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi44,278 $ (26 Nisan 2021)
Tüm Zamanların En Düşük Seviyesi0,1980 $ (03 Kasım 2021)

PancakeSwap Coin Nedir?

PancakeSwap coin, BEP-20 tokenlerini takas etmek için Binance Akıllı Zincir üzerine kurulan merkezi olmayan bir kripto para borsasıdır.

Otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcı ve kullanıcıların bir aleyhte ticaret yaptıkları merkezi olmayan uygulamalar kullanır.likidite havuzu.

Dijital para birimi aynı zamanda kullanıcıların CAKE ve SYRUP gibi ek tokenler toplamasına da olanak tanır. Burada kullanıcılar bahis yapabilir, ödünç verebilir ve ödül kazanabilir.

PancakeSwap Geçmiş Fiyat Teknik Analizi

2020 PancakeSwap (CAKE) Geçmiş Fiyat

PancakeSwap, Coinmarketcap’e göre 29 Eylül’de kripto alanındaki yolculuğuna 1,37 dolarlık işlem değeri ile başladı. Token birkaç gün içinde şaşırtıcı bir şekilde 0,47 dolara düştü ve Ekim ortasına kadar 1,09 dolara direnmeyi başardı.

Düşüş döngüsünün ardından, Kasım ayı başlarında para birimi şok edici bir şekilde 0,22 dolara düştü. Ayrıca fiyat istikrarlı bir şekilde toparlanmaya devam etti ve 2020 yılını Aralık sonunda 0,58 dolara ulaşarak kapattı.

PancakeSwap Fiyat Tahmini 2021

CAKE, 2021 yılına 0,61 $ ‘lık geri kazanılmış fiyatla girdi. Daha sonra, boğalar piyasayı ele geçirdikçe token yukarı doğru bir yörünge başlattı.

Dünyanın en büyüğü üzerine kurulu bir coin olduğu için değişim, Binance fiyatı muhtemelen yoğunlaşabilir. Platformu geliştirmek için önemli ölçüde çalışırsa, 60 $ ‘lık yüksek bir seviyeye ulaşabilir. 2021’in sonunda, token fiyatının 80 $ ‘a kadar çıkacağı öngörülüyor.

CAKE Fiyat Tahmini 2022

PancakeSwap, 2022 yılına 82 dolarlık bir fiyatla gidebilir. Ayrıca, CAKE’nin yeni likidite havuzları getirmesi ve daha fazla katılımcının olması durumunda fiyatın yükselmesi bekleniyor. CAKE coin, 2022 yılını 150 dolarlık bir işlem değeriyle tamamlayabilir.

PancakeSwap (CAKE) Gelecek Fiyat Tahminleri 5 Yıllık

CAKE’nin önümüzdeki 5 yıl içinde en çok ihtiyaç duyulan merkezi olmayan borsa olacağı varsayılıyor. İlk 30 para birimi arasında yer alabilir ve yatırımcıların ve kullanıcıların zihnini kazanmayı başarabilir. Platformlarını geliştirerek diğer borsalara hakim olabilir. En yüksek PancakeSwap fiyatının 5 yılın sonunda 280 $ olacağı varsayılıyor.

PancakeSwap (CAKE) Uzman Yorumları

  • Coin Arbitrajı Pancake (CAKE) Fiyat Tahmini Nedir?

CoinArbitrage’a göre CAKE‘nin fiyatı 2021 sonunda 56.41 dolar, token’ın tepe seviyesi ise 3 yıl içinde 150 dolar olacak.

  • WalletInvestor Pancake (CAKE) Fiyat Tahmini Nedir?

Pancake swap web sitesinin potansiyel Defi üyelerine daha fazlasını vermesi için büyük bir umut var, bu nedenle bu rakamları tek bir yüz yüze almayın. Organik gelişimin arkasındaki ana unsur sağlam temellerdir.

Wallet Investor, 2021’in sonunda CAKE’nin fiyatının 80.732 dolar olacağını ve 2025’e kadar 285.466 dolar olacağını tahmin ediyor.

  • DigitalCoinPrice Pancake (CAKE) Fiyat Tahmini Nedir?

CAKE’nin parlak bir geleceği olduğunu öğrenmek için tablolara çok hızlı bir şekilde bakmanız gerekse de, DigitalCoinPrice’ın CAKE fiyat tahmini yalnızca teknolojik etkilere dayalı algoritmik modelleri birleştirebilir. Ek olarak, sağlam bir temel bulacak yeterli teknik bilgi yoktur.

PancakeSwap’in ortalama fiyatı DigitalCoinPrice’a göre 2021’in sonunda 60.54 dolar olacak ve 2025’in sonunda 121.7 dolara çıkması bekleniyor.

PancakeSwap Coin Fiyat Tahminimiz – BlokchainTR

CAKE, 2021 yılından önce 0,61 Dolar gibi daha düşük bir değerle geçti. Yükselişte, para birimi yukarı doğru bir strateji başlattı ve 26 Nisan 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için dikkat çekici bir şekilde 44,278 $ ‘a ulaştı.

PancakeSwap diğer merkezi olmayan borsalarla rekabet edebilir ve fiyatı en güvenilir kripto borsası Binance üzerine inşa edildiği için birikebilir. Daha fazla ticaret özelliği sunmaya ve yatırımcıları çekmeye konsantre olabilir. 2021’in sonunda CAKE, 85 $ gibi yüksek bir değerde işlem yapabilir.

PancakeSwap (CAKE) Coin Geleceği Hakkındaki Sorular

CAKE Token çıkarılabilir mi?

Hayır, CAKE yarı yarıya çıkarılamaz.

CAKE karlı bir yatırım mı?

Evet, CAKE tokeni uzun vadede karlı bir yatırım olabilir.

PancakeSwap’i benzersiz bir merkezi olmayan borsa yapan nedir?

DEX, daha düşük bir fiyata daha hızlı işlem hızına sahiptir ve bunu herkes kullanabilir.

PancakeSwap verim tarımı sunuyor mu?

Evet, PancakeSwap verim tarımı sunar.

PancakeSwap’te nereden satın alabilirim?

CAKE, Binance, Gate.io, CoinDCX ve daha pek çok popüler borsadan satın alabilirsiniz.

Pancake (CAKE) 100 Dolar Olur mu?

CAKE fiyatının kripto para piyasasının olumlu bir şekilde büyümesiyle beraber gelecekte 100 dolar hatta daha yüksek bir fiyata çıkabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here