Home Kripto Para Haberleri Top Shot Maker’a 350 Milyon Dolarlık Yatırıma Michael Jordan ve Will Smith’te Katıldı

Top Shot Maker’a 350 Milyon Dolarlık Yatırıma Michael Jordan ve Will Smith’te Katıldı

0
Top Shot Maker’a 350 Milyon Dolarlık Yatırıma Michael Jordan ve Will Smith’te Katıldı

NBA Top Shot’ın yapımcısı Dapper Labs, NBA ve eğlence yıldızlarının 305 milyon dolarlık yatırımını kapattı.

NBA işbirliğiyle öne çıkan klipler NFT koleksiyon kartlarına dönüştü. Kanadalı teknoloji şirketi Dapper Labs, yeni yatırımcılardan 305 milyon doları muazzam bir şekilde alarak kazançlı serisine devam ediyor.

Büyük İsimlerle Özel Sermaye Şirketi Cotue Rakes

Diğer birkaç teknoloji yatırımından sorumlu olan New York yatırım şirketi Coatue Management, Dapper Labs için kazançlı bir anlaşma imzaladı. Michael Jordan, Kevin Durant ve Klay Thompson gibi hanehalkı NBA isimleri, kapsamlı listede sadece birkaçı. Basketbolla bitmiyor. Will Smith, Ashton Kutcher ve Shawn Mendes gibi eğlence sektörünün önde gelen isimleri de karışımda.

NBA Top Shot’ın arkasındaki şirket olan Dapper Labs, ilk olarak CryptoKitties video oyunu ile ün kazandı . Proje hızla Ethereum blok zincirindeki en dikkat çekici NFT koleksiyon parçalarından biri haline geldi.

Şimdi, NBA Top Shot’ın meteorik yükselişiyle Dapper Labs, 305 milyon dolarlık ekstra yatırımla yükselişini sağlamlaştırmaya devam ediyor .

Ultimate Fighting Championship veya UFC’nin artan uluslararası varlığı ve Dapper Labs ile olan işbirliğiyle , kaçınılmaz olarak yakalanacak önemli gerçek anların şirket için daha da fazla milyonlar üreteceği tahmin edilmelidir.

NBA’in Top Shot Koleksiyon Ürünleri Tam Olarak Nedir?

NFT‘ler veya değiştirilebilir olmayan coinler , dijital varlıkların taze dünyasındaki çılgınlıktır.

Dijital bir varlığın sonsuza kadar size ait olduğundan emin olmak için gelişmiş kriptografik teknolojiyi kullanırlar.

Yarattıkları benzersizlik ve kıtlık aurası, sanatçılara servet kazandırdı, en önemlisi Beeple’ın 69 milyon dolarlık NFT sanat satışı .

NBA Top Shot, NBA’nın öne çıkan anlarını yakalamak için aynı jetonları kullanır. Bununla birlikte, sanat eserleri yerine, sonsuza dek video formatında koleksiyon kartları olarak dönüştürülürler.

6 ay içinde, bir zamanlar 175.000 dolar değerinde olan bu yakalanan anlar 20 milyon dolara çıktı . Endüstrinin ne kadar genç olduğu ve ana akıma nasıl patladığı göz önüne alındığında, NFT’ler daha fazlasını arıyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here