StarsX: NFT’ler için Merkezi Olmayan Değişim Platformu

NFT’ler şu anda çok sıcak bir konu. NFT‘ler, birbiriyle değiştirilemeyen dijital verileri tutabilen Değiştirilemez token anlamına gelir. StarsX NFT’ler için merkezi olmayan bir değişimdir. Aktif kullanıcıların, teklif ettikleri sonuçlarla ilgili olarak bölünebilir NFT’leri takas edebilecekleri ve bunlara yatırım yapabilecekleri bir alandır. 

Ethereum ve Matic Layer 2 blok zincirleri StarX’e ev sahipliği yapıyor. StarsX, kullanıcılara dijital varlıkları takas etmeleri ve küresel ölçekte diğer spor hayranlarıyla iletişim kurmaları için çevrimiçi bir ticaret deneyimi sunar. Platform, oyun topluluğunu akılda tutarak geliştirildi, bu, farklı takımların ve oyun topluluklarının NFT token sahiplerinin bir araya gelmesine izin verecek.

StarsX platformu merkezi olmayan bir platformdur ve topluluğa aittir. Bu, sahiplerin sisteme merkezi bir noktadan erişemeyeceği ve sonunda kullanıcıların platforma erişmesini veya kullanım kurallarını değiştirmesini engelleyeceği anlamına gelir. Sistemin tamamı topluluk kullanımı için oluşturulmuştur ve her kullanıcıya ayrı ayrı sahiptir. 

Kesirli Bir NFT Pazarı

StarsX Kesirli NFT pazarı etrafında inşa edilmiştir. Geleneksel değişim platformlarında temsil edilen likidite havuzlarıyla karşılaştırılabilir. 

NFT piyasaları hala başlangıç ​​aşamasındadır ve bu, gerçek dünya verilerini başarılı bir şekilde dönüştürmek ve değiştirilebilir olmayan token adı verilen dijital formlarda saklamak için büyük bir potansiyel göstermektedir. Bunlar, dönüştürülemeyen ve diğer veri biçimleriyle değiştirilemeyen belirteçlerdir. Blockchain teknolojisine sahip NFT pazarları, müzik, sanat, içerik oluşturma ve oyun gibi birçok sektöre entegre edilebilir. 

Sistemin Hedefleri

StarsX, sporseverlerin tutku ve teknolojiyi sorunsuz bir şekilde birleştirecek şekilde etkileşime girerek, etkileşim kurarak ve rekabet ederek küresel ölçekte toplanıp iletişim kurabilecekleri bir platform sunmayı amaçlıyor. İlk merkezi olmayan hisse senedi ticaret piyasasını yaratmayı hedefliyorlar. 

StarsX Token Nedir?

StarsX’in adı ERC-721 STAX isminden geliyor. ERC-721’in arkasındaki fikir, benzersiz ve değiştirilemez bir kriptografik token oluşturmaktır. Her bir token, NFT’de kullanıcıların sahip oldukları rezerv token bankası karşılığında istedikleri zaman daha fazla token alıp satabilecekleri ve tutabilecekleri, tasfiye edebilecekleri veya satın alabilecekleri bir payı temsil etmektedir.

Tokenlerin fiyatı ve arzı, StarsX tarafından belirlenen ve STAX sahiplerinin oylamasından etkilenen bu Sabit Rezerv Oranı ile Bancor’dan ilham alan Sabit Rezerv Oranına dayanmaktadır. NFT’nin, tıpkı Defi gibi merkezi olmayan alandan gelen büyük bir sonraki şey olması bekleniyor. NFT jetonunun kullanımı, özellikle içerik oluşturucular, sanatçılar ve spor takımı yönetimi için 2020’de arttı.  

Dijital dünyayı yaratan çeşitli sanatçılar, çalışmalarını satmak için NFT’yi kullanmaya başlamışken, pop yıldızları ve ünlüler marka etkileşimi için NFT’yi kullanmayı planlıyor. 

Birçok önde gelen futbol şirketi, Barcelona, ​​PSG Real Madrid ve diğer birçok birinci sınıf futbol kulübü gibi taraftar tokenleri sunmak için farklı NFT projeleriyle ortaklık kurmaya başladı. NFT tokenleri, yöneticilere Blockchain’de takas edilebilecek veya satılabilecek sanal kartlar ve kupalar oluşturma konusunda fayda sağlayacaktır. 

NFT’ler, kriptoda patlayacak bir sonraki büyük şey ve StarsX, kripto dünyasında erken benimsenmek istiyor.

StarX Neler Yapıyor?

Çevrimiçi oyun endüstrisi, özel bir eğlence eğlencesinden izleyicileri olan ve maçları izlemek için para ödemeye istekli ticari bir varlığa dönüşmüştür. StarX, bu oyun endüstrisini herkesten önce yakalamaya odaklanıyor. Bu nedenle ürünlerini çok hızlı geliştiriyorlar. Blockchain teknolojisinin oyun endüstrisini temelli değiştirmeisini bekliyorlar.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Sedat ATASEVER
Sedat ATASEVERhttp://blokchaintr.com
1998 yılında Düzce’de doğan Sedat ATASEVER, Abant izzet baysal tarih bölümü mezunu. Blockchain, Bitcoin ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya yönlendirmiştir. Sedat, 2017 'de Bitcoin ile tanıştıktan sonra araştırmalarını sürdürmeye devam etmiş ve bu araştırmalarını bizimle paylaşmaktadır.

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

Mamoru Exchange, VIP Yatırımcılar için Genesis Üyesi NFT’yi Başlattı

Yeni NFT programı, daha yüksek getiriler, ticaretten kazanma, özel sosyal etkinliklere erişim gibi özel üye avantajları sunar 8 Eylül 2022 – NEW YORK – Mamoru,100...

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
19,095.08 $
19,095.08 $
0.64%
ethereumEthereum
1,323.63 $
1,323.63 $
0.94%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.36%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.5%
bnbBNB
274.90 $
274.90 $
0.17%
xrpXRP
0.468003 $
0.468003 $
6.78%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.31%
cardanoCardano
0.445434 $
0.445434 $
1.91%
solanaSolana
32.98 $
32.98 $
0.49%
dogecoinDogecoin
0.061169 $
0.061169 $
1.66%

Benzer Haberler