Home Kripto Para Haberleri Trader Tyler Swope, Gelişen Piyasada Yeni Kripto Para Biriminin Patlamaya Hazır Olduğunu Söylüyor

Trader Tyler Swope, Gelişen Piyasada Yeni Kripto Para Biriminin Patlamaya Hazır Olduğunu Söylüyor

0
Trader Tyler Swope, Gelişen Piyasada Yeni Kripto Para Biriminin Patlamaya Hazır Olduğunu Söylüyor

Kripto para analisti Tyler Swope, büyük yatırımcıların dikkatini hızla çeken yeni tür kripto paranın patlamaya hazır olduğunu söylüyor.

Tyler Swope, yeni bir Chico kripto bölümünde, 197.000 YouTube abonesine, Shark Tank yatırımcısı Mark Cuban ve “Big Short” efsanesi Dr. Michael Burry gibi önemli noktaların gelişmekte olan sektördeki potansiyeli gördükçe NFT’lere (değişmeyen tokenlar) inecelediğini söylüyor.

NFT’ler, akıllı sözleşmelerinde her bir varlığı türünün tek örneği yapan verileri tanımlama özelliğine sahiptir; bu, bir NFT’nin doğrudan bir başkasıyla değiştirilemeyeceği ve hiçbirinin aynı olmadığı anlamına gelir.

Tyler Swope’un NFT alanındaki en iyi seçimi Rarible (RARI). Rarible NFT markette pazar yeri olarak görev yapıyor önümüzdeki zaman diliminde patlamaya hazır olduğunu söyleyebiliriz.

Coinbase’den bazı yatırımları kapattıktan sonra, grafiklerde yükseldi. Rarible, bir NFT pazar yeri coini sanatsal NFT’ler burada sergilendikçe mükemmelleşti. 

Tabii ki, herkes buna katılmak isterdi. Son 30 günde uygulamanın en çok satanlar arasında Mark Cuban da var. Üçüncü sırada bulunuyor. “

Swope’un radarındaki bir başka para, değerli NFT’ler tarafından desteklenen bir endeks fonu olduğunu söylediği NFTX.

Ethereum‘daki NFT endeks fonları için topluluğun sahip olduğu bir protokoldür ve bunların listesi her geçen gün artıyor. 

Son yükselişlerinin nedenlerinden biri elbette artan endeks sayısı. Ancak yakında protokole gelecek olan çapraz NFT varlık takasları hakkında tweet attılar, diğer tokenler ve NFT’ler için NFT’leri, tokenleri ve daha fazla NFT’yi takas ettiler. Bu, NFT ekosisteminde daha fazla likidite yaratır.  ”  

Kripto analisti, NFT20’ye (MUSE) de bakıyor ve bunun, kullanıcıların zaten NFT’leri takas etmesine, takas etmesine ve satmasına izin verdiği için NFTX’in önünde olduğunu söylüyor.

“Popüler Hashmasks gibi tüm büyük isimlerin NFT’lerine dayalı birçok likidite havuzları var.”

Swope, NFTX’in 145 milyon dolarlık değerlenmesi ile karşılaştırıldığında, NFT20’nin piyasa değeri 10 milyon dolar civarında seyrederken, iki NFT tabanlı finansal protokol arasında bir dengesizlik olduğunu vurguluyor.

Rarible (RARİ) Nedir? Rarible hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here