Home Kripto Para Haberleri Tyler Swope: Bu Altcoin Uniswap Gibi Olacak Patlamaya Hazır Artık

Tyler Swope: Bu Altcoin Uniswap Gibi Olacak Patlamaya Hazır Artık

0
Tyler Swope: Bu Altcoin Uniswap Gibi Olacak Patlamaya Hazır Artık

Kripto para analisti Tyler Swope, kripto para piyasası heliştikçe yanlış anlaşılan bu altcoin yükseliş emareleri göstermeye başladı.

Tyler Swope MUSE’yi Takip Ettiğini Belirtiyor

Swope, yeni bir videoda 198.000 YouTube abonesine NFT20’yi ve onun kripto parası MUSE’yi takip ettiğini söylüyor.

Kripto para analisti Tyler Swope göre NFT20, NFT’ler (değiştirilemez tokenler) için Uniswap (UNI) gibi…

“Ürünleri gönderdiler, ancak pazarlar henüz ne inşa ettiklerini tam olarak anlamadılar, tıpkı ilk günlerindeki Uniswap gibi, bu mantıklı.

Uniswap, görünürde saklanan bir NFT mağazasıdır. Sadece biraz yeniden çalışılması gerekiyordu ve NFT20’nin yaptığı tam olarak buydu. ”

NFT20, kullanıcıların NFT’lerini takas etmelerine, takas etmelerine ve satmalarına olanak tanıyan, radar altı, izinsiz bir protokoldür.

Proje ayrıca, kullanıcıların tokenize NFT’ler ve Hollanda müzayedeleri havuzları oluşturmasına olanak tanıyan özelliklerle birlikte geliyor .

Swope, NFT20’nin baraj kapılarını potansiyel olarak açabilecek ve sermayenin yeni oluşan alana akmasına izin verebilecek bir kullanım durumu sunduğunu söylüyor.

“Bunlar, NFT projelerini Uniswap veya Sushiswap gibi DEX’lerde satılabilir hale getirmek için ERC20 tokenleri olarak tokenize etmek için merkezi olmayan bir değişim ve protokoldür.

NFT20, NFT’lerin ERC20 türevlerinden ikincil bir pazar oluşturarak, NFT alanındaki likidite sorununu çözmeyi umuyor. “

Tyler Swope, DEX olarak NFT20’deki hacmin hala oldukça düşük olduğunu belirtse de, Uniswap’ın ayak izlerini takip etmeye ve sonunda günde 1 milyar doların üzerinde işlem yapmaya hazır olduğuna inanıyor.

Bence NFT20’ye de benzer bir hikaye olacak. Neden?

İlk başta, daha düşük değerli NFT’ler bu havuzlara yatırılacak, çünkü insanlar sadece daha fazla ‘değersiz NFT’ler için bir miktar parasal değer elde etmek isteyecekler.

Başlangıçta bu, OpenSea ve Uniswap gibi NFT pazarları arasındaki arbitraj nedeniyle proje başına ortalama bir NFT fiyatı oluşturacaktır. Herkesin beklediği NFT likiditesini ve ortalama piyasa fiyatlarını yaratır. “

NFT’ler, akıllı sözleşmelerinde her bir varlığı türünün tek örneği yapan verileri tanımlama özelliğine sahiptir; bu, bir NFT’nin doğrudan bir başkası ile değiştirilemeyeceği ve hiçbirinin birbirine benzemeyeceği anlamına gelir.

MUSE tokeni şu anda NFT20 en yönetişim, $ 34,4 milyon dolar bir piyasa değeri ile 73 dolar seviyesinden işlem görmektedir. CoinGecko verilerine göre.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here