Home Kripto Para Haberleri Milliondollarhomepage Web Sitesi Şimdilerde NFT Olma Yolunda

Milliondollarhomepage Web Sitesi Şimdilerde NFT Olma Yolunda

0
Milliondollarhomepage Web Sitesi Şimdilerde NFT Olma Yolunda

2005 yılında İngiltere’deki Wiltshire’dan bir öğrenci olan Alex Tew tarafından, üniversite eğitimi için gerekli parayı toplamak için oluşturulan bir web sitesi şimdi NFT olma yolunda.

Milliondollarhomepage Web Sitesi Nedir?

Milliondollarhomepage, 1000×1000 pikselden oluşan ve resim görünümlü bağlantılar, 10×10 piksellik bloklar halinde, reklam amaçlı olarak satılır.

Bu pikselleri satın alanlar, sergilenecek küçük bir resim, resimden bağlantı verilecek bir URL ve imleç resmin üstüne geldiğinde görülecek bir slogan sağlarlar.

Web sitesinin amacı bütün pikselleri satmak ve böylece sahibine bir milyon dolarlık bir gelir sağlamaktı.

Milliondollarhomepage NFT

Kripto paraların gelişimi hız kesmeden devam ediyor. Bunun yakın takipçisi olan Alex Tew, öğrenci olduğu dönemden kalma web sitesini şimdilerde NFT yapmak için platform arıyor.

Alex Tew en son attığı tweet’inde Milliondollarhomepage web sitesini bir NFT’ye dönüştürüp açık artırma ile satıp elde edilen geliri hayır kurumlarına bağışlayacağını açıkladı.

Milliondollarhomepage web sitesinin kurucusu daha önceki sitesinden 1 milyon dolar kazanmıştı, şimdilerde bunu düşünmesi ve hayır kurumlarına elde edilen gelirin bağışlanması takipçileri tarafından takdir edildi.

Böyle bir projenin geri kazanımı hayır kurumları için gerçekten çok iyi bir fikir olduğu tartışmasız ve gelecekte örnek alınabilecek projelerden biri olacağı kesindir.

Alex Tew, Milliondollarhomepage web sitesi için NFT platformlarını araştırırken BlokchainTR olarak konunun takipçisi olacağız.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here