Messari NFT Piyasaları Raporlarını Yayınladı, Nifty Gateway Değeri 1 Milyon Dolar Olabilir

0
34

Başlangıçta kripto para kullanmak yerine kredi kartıyla NFT satın almak için Nifty ağ geçidini kuran Duncan ve Griffin Cock Foster, daha sonra bitcoin milyarderleri Cameron ve Tyler Winklevoss tarafından satın alındı.

Nifty Gateway, sanatçıları doğrudan koleksiyonerlere bağlamak için kurulmuş ve aracıları ortadan kaldıran bir NFT projesidir. Bu proje dijital sanat alanına milyonları kazandırdı.

2020, tüm rekorları kıran satışlarıyla Nifty için patlayıcı bir yıl olduğunu kanıtladı.

NFT’ler, dijital sanat ve koleksiyon ürünleri satmak için bir platform sağlarlar ve ayrıca dijital görüntülere ve animasyonlara kişiler sahip olur . Sanat piyasası artık herhangi bir aracı olmadan doğrudan izleyici tarafından erişilebilir ve satın alınabilir durumda.

Nifty Gateway, patlayan NFT pazarındaki yükselişle birlikte 1 milyar dolarlık hedefine henüz ulaşamamış olabilir. NFT’ler sanat meraklıları için yeni bir alan oluşturdu.

Twitter kurucu ortağı ve CEO’su Jack Dorsey, ilk tweet’ini NFT olarak açık artırdı ve en yüksek teklif 2,5 milyon dolar. 21 Mart’ta sona erecek olan müzayede manşetlere taşındı ve şimdi CEO gelirleri hayır kurumlarına bağışlamayı planlıyor.

Kripto veri piyasası araştırmacısı Messari’ye göre NFT’lerin değeri 774 milyon dolar ila 1,2 milyar dolar arasında bir yerde.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz