Home Altcoin Haberleri ERN Yükselişiyle Beraber ABD’de En Popüler Coin Oldu

ERN Yükselişiyle Beraber ABD’de En Popüler Coin Oldu

0
ERN Yükselişiyle Beraber ABD’de En Popüler Coin Oldu

Devam eden NFT çılgınlığından yararlanarak, NFT platformu Ethernity Chain’in fayda Coini, geçen hafta ABD’de en çok trend olan madeni para olarak BTC’yi geçti.

Küresel olarak en büyük ve en tanınmış kripto para birimi olmasına rağmen, bitcoin geçen hafta ABD’de en çok trend olan noktasını kaybetti.

Bunun yerine, birincilik, kaykay efsanesi Tony Hawk’un NFT’sine ev sahipliği yapacak olan Ethernity Chain adlı bir NFT platformuna gitti.

Aynı zamanda, ERN coinin fiyatı Mart başından bu yana 20 kattan fazla fırladı.

ABD’de N1’de Ethernity Chain Trendi

Popüler izleme kaynağı CoinGecko , 20 Mart – 26 Mart tarihleri ​​arasında ABD’de trend olan ilk on kripto varlığını açıkladı.

Bazı sürprizler olduğunu gördük. Örneğin, piyasa değerine göre ilk ve en büyük dijital varlık üçüncü sırada yer alıyor.

Bitcoin, Ecomi’ye ve tartışmasız daha da şaşırtıcı bir şekilde – Ethernity Chain’e gidiyor.

İkincisi, kullanıcıların fungible olmayan tokenlerin (NFT’ler) popülerlik çılgınlığındaki hızla yükselişinden yararlanmalarını sağlayan blockchain tabanlı bir platformdur.

Blok zincirinde takas edilebilen ve tokenize edilmiş kendi benzersiz dijital sanat eserlerini yaratabilirler.

Proje halihazırda birkaç önemli isimden ilgi gördü. Bunlardan ilki, rekor kıran kariyeri ve popüler video oyunu serisiyle tanınan kaykay efsanesiydi – Tony Hawk.

O açıkladı onun Heyecan o bir halfpipe üzerine onun son 540 derecelik Ollie hile olarak nitelendirdiği video planlarını hesabı üzerinde yayınladı.

Ethernity Chain, BossLogic ile de çalıştı ve son dönemdeki büyük boks devi Muhammed Ali ile ilgili birkaç NFT başlatmayı planladığını söyledi .

Daha spesifik olarak, NFT’ler Joe Frazier’e karşı ikonik 1971 “Yüzyılın Savaşı” na odaklanacak.

Tüm bunlar, Ethernity Chain’in onu Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler kripto projesi yapan büyük popülerlik artışından önce yaşandı.

ERN Mart Ayından Beri 20X Yaptı

Ethernity Chain, NFT ile ilgili çeşitli çabalarda boyun-derinlikli olsa da, yerel kripto para birimi bir aydan daha kısa bir sürede çok yükseklere fırladı.

ERN yardımcı programı tokeni, 0,275 dolarlık bir liste fiyatı ile 8 Mart’ta listelendi.

Polkastarter’daki IDO’nun sona ermesinden kısa bir süre sonra, CoinGecko’dan alınan diğer verilere göre ERN, kısacası 3,50 dolardan işlem görmeye başladı.

10 kattan 33 dolara çıkmak sadece beş gün sürdü. Bu kendi başına etkileyici olsa da, ERN daha yükseğe devam etti ve bugün erken saatlerde neredeyse 74 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Bu, merkezi olmayan borsalarda işlem görmeye başladığından bu yana 20 günde yaklaşık % 2.000 ve liste fiyatından % 26.000 artış sağlıyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here