Home DeFi Haberleri NFT eBay Platformu Üzerinde NFT Satışına İmkan Tanıyacak

eBay Platformu Üzerinde NFT Satışına İmkan Tanıyacak

0
eBay Platformu Üzerinde NFT Satışına İmkan Tanıyacak

En büyük çevrimiçi pazarlardan biri olan eBay, artık NFT’lerin satışına izin veriyor.

E-ticaret devi eBay, şirket şu anda platformunda NFT’lerin satışına izin verdiği için, endüstrisinde fungible token (NFT) çılgınlığını yakalayan ilk şirket oldu.

eBay böyle kendi pazar video klipler, resimler veya ticari kartlar gibi dijital koleksiyon için NFTlerdeki satışına olanak sağlayacak söyledi.

Bu arada, NFT’leri listeleme ve satma yeteneği yalnızca beyaz listedeki satıcılara açık olacaktı. Bu, platformun NFT’leri listelemek için bir kimlik doğrulama protokolüne sahip olabileceği anlamına gelebilir.

En son gelişme, şirketin NFT sektörünü keşfettiğini söyleyen eBay CEO’su Jamie Iannone tarafından yapılan son açıklamanın hemen ardından geldi .

EBay’in kıdemli başkan yardımcısı ve platformun Kuzey Amerika pazarı Genel Müdürü Jordan Sweetman, şirketin yaklaşmakta olan planları hakkında şunları söyledi:

“Önümüzdeki aylarda eBay, platformumuza blok zincirine dayalı koleksiyon ürünleri getiren yeni yetenekler ekleyecek.”

NFT endüstrisi, ünlüler ve spor yıldızları NFT endüstrisine girerken, farklı sektörlerde artan benimsenme görmeye devam ediyor .

Bu arada, eBay’in NFT sektörüne girişi, büyüyen e-ticaret kripto ve blok zinciri benimsemesinin bir başka göstergesidir. PayPal’dan JD.com’a, çevrimiçi satıcılar gelişen teknolojiyle giderek daha fazla arayüz oluşturuyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here