Home DeFi Haberleri NFT eBay NFT Çılgınlığına Katılan İlk Ticaret Şirketi Oldu

eBay NFT Çılgınlığına Katılan İlk Ticaret Şirketi Oldu

0
eBay NFT Çılgınlığına Katılan İlk Ticaret Şirketi Oldu

E-ticaret devi olan eBay, platformunda NFT’lerin satışına izin verdikten sonra, takas edilemeyen token çılgınlığına atılım yapıyor.

Reuters’e göre Salı günü eBay, bazı tüccarlarına platformunda dijital ürünler satmaları için yeşil ışık yaktıktan sonra NFT çılgınlığına katılan ilk e-ticaret şirketi eBay oldu .

NFT’ler, blok zincirinin sanat eserleri, resimler, video klipler ve ticaret kartları dahil olmak üzere dijital koleksiyonların orijinalliğini ve sahipliğini doğrulamasını sağlayan benzersiz kriptografik özelliklere sahip dijital varlıklardır.

eBay, başlangıçta e-ticaret devinin gereksinimlerini karşılayan seçkin satıcılar için bir NFT envanteri sağlayacaktır. Çevrimiçi pazar, 187 milyon kullanıcısının şirketin NFT’lerin geniş bir kategori yelpazesinde ticaretini sağlayacak programları, politikaları ve araçları uygulamasını bekleyebileceğini ekliyor.

eBay kıdemli başkan yardımcısı Jordan Sweetnam,

“Önümüzdeki aylarda eBay, platformumuza blok zincirine dayalı koleksiyon parçaları getiren yeni yetenekler ekleyecek.”

Duyuru, eBay’in CEO’su Jamie Iannone’nin şirketin ortaya çıkan kripto alt sektörünü yakından takip ettiğini söylemesinden yaklaşık bir hafta sonra geldi.

“NFT’lere bakıyoruz ve eBay’de bunu kolay bir şekilde nasıl etkinleştirebileceğimize dair fırsatları araştırıyoruz. Koleksiyon ürünleri hakkında düşündüğünüzde, gerçekten tahsil edilebilecek her şey onlarca yıldır eBay’de. “

NFT’ler, son birkaç ayda Snoop Dogg ve The Weeknd gibi ünlülerin trendden para kazanmasıyla popülaritesini artırdı .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here