Home DeFi Haberleri NFT Boks Sporunun Efsane İsimi NFT Koleksiyonunu Başlatacak

Boks Sporunun Efsane İsimi NFT Koleksiyonunu Başlatacak

0
Boks Sporunun Efsane İsimi NFT Koleksiyonunu Başlatacak

Boks efsanesi Floyd Mayweather, NFT koleksiyonunu piyasaya sürerken başka bir ünlü de değişmez token çoğunluğuna katıldı.

Boks ikonu Floyd Mayweather, Logan Paul ile olan dövüşünden önce 26 Mayıs’ta dijital koleksiyonunu piyasaya sürerek NFT çılgınlığına katılmayı planlıyor. IronBend, Mayweather fungible olmayan tokenleri serbest bırakmak için Reality Gaming Group ve Zytara Labs ile güçlerini birleştirdi.

Floyd Mayweather, NFT Kulübüne Katıldı

Tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden biri olan Floyd Mayweather , YouTube yıldızı Logan Paul’a karşı uzun süredir beklenen gösteri mücadelesinin öncesinde özel bir NFT koleksiyonu yayınlamak için IronBend, Reality Gaming Group ve Zytara Labs ile ortaklık kurdu .

Her dijital sanat eseri, ringdeki hükümdarlığı sırasında hiçbir zaman bir kaybın tadına bakmayan boksörün efsanevi kariyerine ve kişisel yaşamına adanacak. Derlemenin 26 Mayıs’ta başlaması planlanıyor.

Kendini TBE (“Şimdiye Kadarki En İyisi”) ilan eden Mayweather, bu dijital koleksiyonların hayranlarının “Mayweather Mirası” nın bir parçası olmasına izin vereceğini belirtti:

“Sıfırdan başladım ve kariyerimde yaptığım şeyi başarmak için tüm zorlukları aştım ve bunun Amerikan rüyası olduğunu düşünüyorum. Kendime bir ünlü olarak bakmıyorum. Kendime onu yapan bir ikon olarak bakıyorum. Benim adım her zaman yaptığım şeyler ve sporda bıraktığım iz için yaşayacak. Bu dijital koleksiyon parçaları, herkese Mayweather Mirasının bir parçası olma şansı veriyor. “

Bu, yenilmez boksörün kripto topluluğuna dahil olduğu ilk sefer değil . 2017’de, kripto başlangıcı Centra Tech, ilk madeni para teklifi (ICO) sırasında 25 milyon dolardan fazla para topladı. Ancak operasyonun bir aldatmaca olduğu ortaya çıktı ve Floyd Mayweather, ünlü rapçi DJ Khaled ile birlikte şirketin istihdam edilen ünlüleri arasındaydı.

Sporda NFT Koleksiyonları

NFT çılgınlığı, son zamanlarda birçok ünlü ve özellikle dünyaca ünlü sporcuların kendi koleksiyonlarını çıkardığı için çok sıcak bir konu oldu.

Dünya ağır sıklet boks şampiyonu Tyson Fury, FomoLab ile ortaklık kendi NFT serisini başlatma planlarını gerçekleştirecek. Değiştirilemez token koleksiyonu Haziran 2021’de satışa sunulacak.

Ethernity Chain, bir NFT koleksiyonu aracılığıyla Muhammed Ali’nin mirasını ebedileştirme fikrini ortaya attı . Sanatçı Raf Grasetti proje hakkında düşüncelerini paylaştı:

Muhammed Ali, çoğumuza yaptığı gibi kişisel ve profesyonel hayatımda da bana ilham verdi. Zanaatımı kullanmak ve onun hayatını kutlamak için yeni teknolojilerle çalışmak ve Tüm Zamanların En İyisini hatırlamamıza yardımcı olacak bu koleksiyonu oluşturmak bir onur ve ayrıcalık. “

Dahası, hızla genişleyen fungible token çılgınlığı, yedi kez Super Bowl şampiyonu Tom Brady’nin dikkatini çekti. O da bir NFT başlatmayı planlıyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here