BakerySwap (BAKE) Nedir? Bakeryswap Ve NFT

0
703

BakerySwap (BAKE) , Binance Akıllı Zinciri (BSC) ağında çalışır. Ve kendi içinde bir NFT mağzası bulunmaktadır.

BSC’nin faydalarından biri, Ethereum blok zincirinin son zamanlarda aşırı derecede yüksek ücretler ve gecikmiş işlem işleme süreleri nedeniyle rahatsız edilmesidir. 

Bu, perakende veya ortalama kullanıcıların fiyatlarının düşmesine ve merkezi olmayan finans (DeFi) veya NFT faaliyetlerine katılamamasına neden oldu. 

Bazı yatırımcılar için, transfer başına 15-30 $ ve Uniswap varlık dönüşümü başına 50-100 $ ödemek çok fazla.

BakerySwap Satın Al 

Artık BakerySwap satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile  kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler! 

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br />
<p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br />
<p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br />
<p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br />
<p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br />
<p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Bu nedenle BSC, Ethereum’un en çok kullanılan DApp’lerini klonlayarak ve blok zincirine taşıyarak bu sorunlardan bazılarını hafifletme fırsatını buldu. 

Böylelikle düşük ücretleri ve neredeyse anında işlem gerçekleştirme süresi ile cazip bir alternatif sunar.

Bakeryswap (BAKE) Arkasında Kimler Var

Bakerswap’ın üzerinde çalıştığı blok zinciri Binance Smart Chain (BSC), trafik hacmi ve işlem gören miktar açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in bir projesidir . 

Proof of Staked Authority (PoSA) konsensüs mekanizmasına ve Ethereum Virtual Machine (EVM) ile entegrasyon yeteneğine sahip bir Ethereum fork’udur. 

Aktiviteyi işleyen büyük miktarlarda BNB hissesine sahip 21 doğrulayıcı vardır.

Bu doğrulayıcıların kimliği bilinmemekle birlikte büyük ölçüde Binance tarafından izin verilen aktörler olduğuna inanılıyor. 

Bu doğrulayıcıların, doğrulayıcı düğümünü çalıştırmak için Binance ağından izin alması gerekir. 

Ayrıca, BNB token holdingleri, Binance ekibi veya kurucuları tarafından büyük ölçüde kontrol edilir. İzin verilen bir ağ.

Ancak faydaları da var. Kullanıcılar için yüksek verimli işlem işleme ve düşük ücretler sağlar. 

Aksi takdirde DeFi ve NFT deneyimini yaşayamayacak kullanıcılar için bir deneyim. Binance ayrıca, BSC ağında geliştirme teşvikini sağlamak için işlem ücretlerinin bir kısmını geliştiricilere iade ediyor.

BakerySwap (BAKE) Nedir?

BakerySwap, orderbook gerektirmeyen otomatik piyasa yapıcı (AMM) hizmetlerine ve NFT ticaretine izin veren bir Uniswap klonudur. 

Yalnızca Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerinde çalışır. Binance tarafından “Ethereum’dan daha ucuz ücretler ve daha hızlı onay süresi” olarak pazarlanıyor. 

Ayrıca, likidite sağlayan ve yeni tokenler, kombinasyon NFT’ler ve evcil hayvanlar özelliği sağlayan kullanıcılarla stake etme işlevleri de dahildir.

Emir defterleri yerine, likidite havuzları takas yapmak için kullanılır. Uniswap’e benzer şekilde, katılımcılar Likidite Havuzu (LP) jetonları alır ve bunları, sağlanan varlıklar ve bunları tasfiye ederken kazanılan ücretler için kullanabilir. 

Bu, varlıklardan toplanan havuzdaki paylarına göre. Son zamanlarda, projelerin sermaye artırmasına izin veren bir İlk DEX Teklifi (IDO) da tanıtıldı.

BakerySwap Ücretleri

BakerySwap’in platformdaki her aktivite için % 0,30’luk bir ücreti vardır, % 0,25’i likidite sağlayıcılarına gider ve kalan % 0,05’i piyasadan BAKE satın almak için kullanılacak ve BAKE sahiplerine dağıtılacaktır.

MetaMask ile BakerySwap’e Nasıl Erişilir

BakerySwap’e MetaMask gibi Web3 cüzdanlarından erişmek oldukça basit. Basitçe MetaMask düğmesine tıklayın ve iletişim kutusunu açın; varsayılan olarak Ethereum ana ağını gösterecektir.

Ardından, aşağıdaki bilgileri büyük / küçük harfe duyarlı bir şekilde girin.

Ağ adı: Binance Akıllı Zincir

RPC URL’si eklendi: https://bsc-dataseed1.binance.org/

ZincirID: 56

Sembol: BNB

Explorer URL’sini Engelle: https://bscscan.com/

Kaydet’e tıklayın ve ardından Binance Smart Chain’e geçin. Şimdi BakerySwap’e erişebilirsiniz. 

BSC ağında işlem yapmak için, cüzdanınızda Binance Coin (BNB) bulundurmanız gerekir, bu nedenle bunları satın alın ve MetaMask’ınıza BEP20 standart tokenları olarak çekin.

BakeryToken (BAKE)

Bakeryswap’in yerel tokeni, varlık çiftlerine likidite sağlayarak ve likidite havuzu tokenlerini stake ederek veya BAKE’in kendisini stake ederek kazanılan BakeryToken veya BAKE olarak adlandırılır. 

Bu yemek temalı bir klon olduğundan, likidite havuzu jetonlarını farklı ROI’lere sahip farklı Donut, Waffle, Rolls, Croissant, Latte vb. Havuzlarına yatırmak mümkündür.

BAKE tokenlerinin ön madenciliği ve / veya ön satışı yoktu. Ekip için ayrılan tokenler, adil bir dağıtım modeline olan inançlarından dolayı yalnızca % 1’dir. 

Dağıtımı, tokenleri stake eden insanlar lehine çarpıtılmış ve toplam arz 731.745.000 BAKE’dir. Tokenler, topluluğun danışma ve tavsiyeleri ile kademeli olarak serbest bırakılacaktır.

Bakery Swap Ve NFT’ler

Binance Akıllı Zincirinde BakerySwap, ilk AMM artı NFT projesidir. Doğal BAKE jetonu, bir “yemek yemeği” oluşturmak için kullanılabilir – bir NFT için süslü bir terim ve tekrar BAKE çiftçiliğinde kullanılabilir.

Her yemek yemeğinin farklı bir bahis çarpanı vardır ve orantılı ödüller kazanır. Ayrıca, diğer NFT’ler ile takas edilebilir ve BAKE elde etmek için yakılabilir.

Platformda ayrıca, sanatçıların sanat eserlerini basım süreci yoluyla NFT’lere dönüştürmelerine ve satmalarına olanak tanıyan bir NFT Süpermarketi bulunmaktadır. 

Kullanıcılar, BAKE tokenlerini kullanarak Süpermarkette sanat eserleri satın alabilirler.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz