Home Altcoin Haberleri DeFi Haberleri NFT Platformu Olan Ethernity, Polkastarter’da ERN Tokeni Başlatacak

NFT Platformu Olan Ethernity, Polkastarter’da ERN Tokeni Başlatacak

0
NFT Platformu Olan Ethernity, Polkastarter’da ERN Tokeni Başlatacak

Yakın zamanda stratejik bir yatırım turunu tamamladıktan sonra, NFT platformu Ethernity, 8 Mart’ta Polkastarter’da ERN tokenini halka açık bir şekilde satacak.

Bir NFT ekosistemi oluşturan dijital platform Ethernity, merkezi olmayan bağış toplama platformu Polkastarter’ı başlatma planlarını duyurdu.

Ekip, topluluğunun devam eden NFT çılgınlığına katılmasını sağlamak için zincirler arası havuzlar ve açık artırmalar için izinsiz DEX’te ERN tokeninin halka açık bir satışını gerçekleştirecek.

Polkastarter Lansmanı İçin Ethernite

Ethernity, hayırseverlik, merkezi olmayan finans (DeFi) ve sanata odaklanan, değiştirilebilir olmayan belirteçler (NFT’ler) için çeşitli uygulamaları araştıran bir platformdur.

İlk BTC’yi benimseyen Nick Rose Ntertsas tarafından kurulan bu kitap, ünlülerin ve tanınmış figürlerin popüler sanatçılar tarafından yaratılan dijital sanat eserlerini desteklemesine ve hayırsever çabalara katılmasına olanak tanıyor.

Ethernity’nin, 8 Mart 2021’de Polkastarter platformunda ERN tokeninin halka açık bir satışını gerçekleştireceğini söylüyor.

Buradaki fikir, hızla genişleyen NFT patlamasından yararlanmak isteyen topluluk üyelerinin yerel bir dijital varlık kullanarak aktif olarak dahil olmasını sağlamaktır.

Madeni para, Ethernity Chain’in temel para birimi olarak çalışacaktır.

Açıklamada ayrıca, Ethernity’nin yakın zamanda önemli endüstri isimlerinden destek aldığı stratejik bir yatırım turunu tamamladığı vurgulandı.

Bunlara Black Edge Capital, Morningstar Ventures, Woodstock, Genesis Block Ventures ve Spark Digital Capital dahildir. Ancak proje, toplanan miktarı açıklayamadı.

Ethernite, birkaç tanınmış bireyden evlat edinildi ve onaylandı. Gibi rapor geçenlerde, İkizler kurucularından, Tyler ve Cameron Winklevoss’lardan, DJ’ler Alleso Dimitri Vegas ve gibi Mike sever ve iki İtalyan futbol Paolo Maldini ve Christian Vieri platformunda kişisel NFTleri alınan efsaneler.

NFT Sektörü Büyüyor

DeFi dışında, NFT, kripto para birimi alanındaki bir sonraki büyük şey gibi görünüyor. Bu çılgınlığa katılan ünlü isimler, bu çılgınlığa katılan ünlülerin sadece küçük bir kısmıdır.

Daha önce, YouTube yıldızı Paul Logan, Paris Hilton ve Hollywood yıldızları William Shatner ve Ashton Kutcher , NFT ile ilgili çeşitli projelerde yüz binlerce dolar sattı veya topladı.

Müzayede evi Christie’s de yakın zamanda , yaklaşan dijital sanat müzayedesinde bir ödeme seçeneği olarak Ether’i (ETH) kabul etmeye başlayacağını doğruladı .

Gemini kripto para birimi platformunda 25 Şubat – 11 Mart tarihleri ​​arasında çalışacak. Christie’nin, geçen yıl Bitcoin kodunun dijital bir portresini 130.000 doların üzerinde sattığı için benzer projelerle ilgili bir geçmişi var.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here