NFT Platformu Olan Ethernity, Polkastarter’da ERN Tokeni Başlatacak

Yakın zamanda stratejik bir yatırım turunu tamamladıktan sonra, NFT platformu Ethernity, 8 Mart’ta Polkastarter’da ERN tokenini halka açık bir şekilde satacak.

Bir NFT ekosistemi oluşturan dijital platform Ethernity, merkezi olmayan bağış toplama platformu Polkastarter’ı başlatma planlarını duyurdu. 

Ekip, topluluğunun devam eden NFT çılgınlığına katılmasını sağlamak için zincirler arası havuzlar ve açık artırmalar için izinsiz DEX’te ERN tokeninin halka açık bir satışını gerçekleştirecek.

Polkastarter Lansmanı İçin Ethernite

Ethernity, hayırseverlik, merkezi olmayan finans (DeFi) ve sanata odaklanan, değiştirilebilir olmayan belirteçler (NFT’ler) için çeşitli uygulamaları araştıran bir platformdur. 

İlk BTC’yi benimseyen Nick Rose Ntertsas tarafından kurulan bu kitap, ünlülerin ve tanınmış figürlerin popüler sanatçılar tarafından yaratılan dijital sanat eserlerini desteklemesine ve hayırsever çabalara katılmasına olanak tanıyor.

Ethernity’nin, 8 Mart 2021’de Polkastarter platformunda ERN tokeninin halka açık bir satışını gerçekleştireceğini söylüyor.

Buradaki fikir, hızla genişleyen NFT patlamasından yararlanmak isteyen topluluk üyelerinin yerel bir dijital varlık kullanarak aktif olarak dahil olmasını sağlamaktır. 

Madeni para, Ethernity Chain’in temel para birimi olarak çalışacaktır.

Açıklamada ayrıca, Ethernity’nin yakın zamanda önemli endüstri isimlerinden destek aldığı stratejik bir yatırım turunu tamamladığı vurgulandı. 

Bunlara Black Edge Capital, Morningstar Ventures, Woodstock, Genesis Block Ventures ve Spark Digital Capital dahildir. Ancak proje, toplanan miktarı açıklayamadı.

Ethernite, birkaç tanınmış bireyden evlat edinildi ve onaylandı. Gibi rapor geçenlerde, İkizler kurucularından, Tyler ve Cameron Winklevoss’lardan, DJ’ler Alleso Dimitri Vegas ve gibi Mike sever ve iki İtalyan futbol Paolo Maldini ve Christian Vieri platformunda kişisel NFTleri alınan efsaneler.

NFT Sektörü Büyüyor

DeFi dışında, NFT, kripto para birimi alanındaki bir sonraki büyük şey gibi görünüyor. Bu çılgınlığa katılan ünlü isimler, bu çılgınlığa katılan ünlülerin sadece küçük bir kısmıdır.

Daha önce, YouTube yıldızı Paul Logan, Paris Hilton ve Hollywood yıldızları William Shatner ve Ashton Kutcher , NFT ile ilgili çeşitli projelerde yüz binlerce dolar sattı veya topladı.

Müzayede evi Christie’s de yakın zamanda , yaklaşan dijital sanat müzayedesinde bir ödeme seçeneği olarak Ether’i (ETH) kabul etmeye başlayacağını doğruladı . 

Gemini kripto para birimi platformunda 25 Şubat – 11 Mart tarihleri ​​arasında çalışacak. Christie’nin, geçen yıl Bitcoin kodunun dijital bir portresini 130.000 doların üzerinde sattığı için benzer projelerle ilgili bir geçmişi var.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

cenk dinç
cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

Mamoru Exchange, VIP Yatırımcılar için Genesis Üyesi NFT’yi Başlattı

Yeni NFT programı, daha yüksek getiriler, ticaretten kazanma, özel sosyal etkinliklere erişim gibi özel üye avantajları sunar 8 Eylül 2022 – NEW YORK – Mamoru,100...

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
18,983.96 $
18,983.96 $
6.49%
ethereumEthereum
1,295.69 $
1,295.69 $
7%
tetherTether
0.999892 $
0.999892 $
0.02%
usd-coinUSD Coin
0.998376 $
0.998376 $
0.24%
bnbBNB
272.27 $
272.27 $
4.19%
xrpXRP
0.428912 $
0.428912 $
9.12%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.02%
cardanoCardano
0.4313 $
0.4313 $
5.59%
solanaSolana
32.48 $
32.48 $
6.88%
dogecoinDogecoin
0.060044 $
0.060044 $
3.93%

Benzer Haberler