Linear Finance Fiyat Tahmini: Lina 2021’de Ne Kadar Olur?

Linear, diğer herhangi bir kripto para birimi gibi yüksek volatilite yaşar, bu nedenle LINA’nın fiyatını tahmin edebilmek ve buna göre ticaret yapabilmek yararlıdır. Bugün, kendi Linear fiyat tahmininizi formüle etmek için teknik ve temel analiz gibi yöntemleri nasıl kullanabileceğinizi inceleyeceğiz.

Linear (LİNA) Fiyatı Analizi

Linear (LINA) gibi bir kripto para biriminin gelecekteki fiyatını tahmin etmenin en basit yöntemlerinden biri, bir grafikteki önceki fiyat geçmişine bakmaktır. 

Yatay destek ve direnç seviyelerini belirlemek, hareketli ortalamaları hesaplamak ve piyasadaki gücü veya zayıflığı belirtmek için göstergeleri çağırmak gibi yaygın teknik analiz tekniklerinin kullanılmasıyla, çevrimiçi olarak ücretsiz olarak sunulan araçlardan bir LINA fiyat tahminini özetleyebiliriz.

Popüler kripto para birimlerinin büyük çoğunluğu TradingView üzerinde grafik ve analiz için kullanılabilir . TradingView , Linear (LINA) gibi çok çeşitli Altcoinlerde gerçek zamanlı fiyat verileri sunmak için Binance , Huobi , ByBit , FTX gibi popüler borsalarla entegre olur.

LİNEAR (LİNA) Destek ve Direnç Seviyelerinin Belirlenmesi

Destek ve direnç seviyelerini belirlemek, en azından kısa ve orta vadede bir LINA fiyat tahmini oluşturmaya başlamak için genellikle gereken tek şeydir. 

Yatay direnç seviyeleri, bir fiyatın test edilme ve yukarı doğru bir denemede reddedilme miktarının sayılmasıyla belirlenebilir. 

Yatay destek seviyeleri, bir fiyat testinin kaç kez ve belirli bir fiyattan aşağıya doğru sıçrama sayılarının sayılmasıyla belirlenebilir. 

LINA’nın fiyatını tahmin etmek, halihazırda LINA’yı tutuyorsanız ve en yüksek kar için nerede satacağınızı merak ediyorsanız, satış hedeflerini belirlemek için de yararlı olabilir.

Aşağıdaki grafikte, fiyatın özellikle yeşil oklarla işaretlenmiş noktalarda sarı ile işaretlenmiş alanlarla birçok etkileşimi olduğunu görebiliriz. 

- Advertisement -

Fiyatın geçmişte bu işaretli alanlarla birçok kez etkileşime girdiğini gören Tüccarlar, olacağına inandıklarına bağlı olarak alım veya satım emirleri ayarlamak için bu alanları kullanabilirler. Bu verilerden kendi LINA fiyat tahmininizi oluşturabilir ve buna göre ticaret yapabilirsiniz.

Linear (LİNA) Hareketli Ortalamaları Kullanma

Bir Linear fiyat tahmini oluşturmak, Hareketli Ortalamaları veya “MA’ları” da içerebilir. Hareketli ortalamalar, birçok Tüccar tarafından, fiyatın bir düşüş trendinden sıçrayabileceği veya bir yükseliş trendinden sonra yavaşlamaya başlayacağı momentumu ve potansiyel seviyeleri değerlendirmek için kullanılır. 

20, 50, 100 ve 200 gibi birkaç önemli hareketli ortalamanın kullanılmasıyla, Tüccarlar ne zaman Doğrusal (LINA) satın alacakları ve ne zaman kar için satacakları konusunda iyi bir fikir edinebilirler.

Aşağıdaki görüntüde, fiyatın grafikte ilerleyen pembe çizgi ile temsil edilen 1D 200MA ile birkaç etkileşimi olduğunu görebiliriz. 

Buradan, bu hattın Lineer gibi bir varlığın fiyatını belirlemede ve kısa, orta ve hatta uzun vadeli bir Lineer fiyat tahmini oluşturmada önemli kalacağını varsayabiliriz.

Uzun vadeli yatırım veya ticaret için, Doğrusal (LINA) fiyat tahmininizi oluşturacağınız önemli seviyeler için günlük veya haftalık grafiklerde hareketli ortalamalara bakın.

Linear (LINA) Fiyat Tahmini – 2021

Destek / direnç, trend çizgileri, hareketli ortalamalar ve RSI gibi basit göstergeler kullanarak, 3, 6 ve 12 ay önceden makul derecede doğru bir Linear fiyat tahmini oluşturabilirsiniz. 

Önümüzdeki birkaç ay içinde fiyatın 0,08 ila 0,20 ABD doları civarında bir seviyeye ulaşabileceğini düşünüyoruz.

Kendi Linear fiyat tahmininizi oluştururken temel analiz, analizinizin bir parçası olmalıdır. 

Doğrusal Ekibin önümüzdeki birkaç ay içinde ne yaptığını araştırmak, belirli olaylar, yol haritası hedefleri veya kilometre taşlarına ulaşıldıktan sonra bir yatırımın karlı olup olmayacağını belirlemenize yardımcı olabilir. 

Teknik analiz, kısa vadeli LINA fiyat hareketlerini belirlemede temel analize karşı daha fazla ağırlık taşır, ancak önümüzdeki haftalarda ve aylarda yaklaşan olayları kabul etmek önemlidir.

Mevcut eğilimler, Yatırımcı duyarlılığı ve kripto para piyasasının genel yönü sayesinde, Linear (LINA), trend devam ettiği ve Ekip ürünleri üzerinde çalışmaya devam ettiği sürece 2021’de 0,08 ila 0,20 ABD Doları sınırını ziyaret etme şansının yüksek olduğunu düşünüyoruz. ve ortaklıklar.

Linear (LİNA) Gelecek Fiyat Tahmini 2022 – 2025

2022’den 2025’e kadar, Ekip ürünlerini geliştirmeye devam ettikçe ve bu ürünler hedef kitleden benimsendikçe, LINA’nın fiyatının 0,40 – 1,00 ABD Doları alanını ziyaret edeceğini düşünüyoruz. 

Bu LINA fiyat tahmini, LINA fiyatını yönlendiren mevcut uzun vadeli eğilimin büyük bir aksaklık olmaksızın yukarı yönde devam ettiğini varsayan birkaç veri setine ve tahmine dayalı modellemeye dayanmaktadır.

Uzun vadede LINA belirtecinin fiyatını tahmin ederken Linear’ın temel analizi çok önemlidir. 

Yıllarca tarihsel fiyat verilerinden elde edilen teknik analizle belirlenen uzun vadeli eğilimler, önümüzdeki yılların tahmin edilmesine yardımcı olacaktır, ancak temel analiz çok önemlidir. 

Doğru zamanda ne zaman alınıp satılacağını belirlemek için haber bültenlerini, sosyal medyayı, yaklaşan olayları, genel Yatırımcı duyarlılığını ve zamanla değişen piyasa koşullarını takip etmeniz gerekir. 

Harmanlanmış verilerden bir Linear fiyat tahmini oluşturmak, uzun vadeli bir yatırımın karlı olup olmayacağını belirlemede genel olarak yararlı bir adımdır.

Önceki fiyat verilerini, tahmine dayalı modellemeyi ve çevrimiçi olarak çeşitli kaynaklardan alınan Yatırımcı duyarlılığını kullanarak, verilerimizin 2022-2025’te Linear ve önceki fiyat verilerinin temelleri göz önüne alındığında mümkün olabileceğini gösteren, yaklaşık 0,40 – 1,00 ABD Doları civarında bir Linear (LINA) fiyat tahmini olabilir. LINA coinin.

Linear Finance (LİNA) Piyasa Uzmanları Gelecek Yorumları

Goc Capital Linear (LİNA) Fiyat Tahmini Nedir?

Gov Capital Tahmin sistemimine göre, Linear (LİNA) gelecekteki fiyatı bir yıl sonra 0.391144 $ (% 295.095) olarak tahmin edilmektedir.

DigitalCoinPrice Linear (LİNA) Fiyat Tahmini Nedir?

DigitalCoinPrice’a Göre LİNA önümüzdeki bir yıl içinde yukardaki tabloya göre 0.14 dolar önümüzdeki 8 yıl içinde 2028’te 0.41 Dolar olacağı tahmin ediliyor.

Walletinvestor Linear (LİNA) Fiyat Tahmini Nedir?

Walletinvestor LİNA tahmini 5 yılda 2026’a kadar 1.658 Dolar olacağını öngörüyor.

Linear (LİNA) Geleceği Hakkındaki Sorular

Linear bu günkü fiyatı nedir?

Linear’ın cari fiyatı  bugün 0.0947 USD.

Linear fiyat büyüyecek / yükselecek mi?

Evet. Linear fiyat yukarı gidebilir 0,0947 ABD dolarından 0.419 bir yılda USD.

Linear’a yatırım yapmak karlı mı?

Evet. Uzun vadeli kazanç potansiyeli bir yılda + % 342,60’tır .

Doğrusal fiyat düşecek / düşecek mi?

Hayır . Ama kripto para piyasası ani fiyat değişimlerine neden olduğunu varsayarsak daha dikkatli olmamız lazım.

Beş yılda (2026) Linear’ın değeri ne olacak?

Linear (LINA) gelecekteki fiyat 1.658 USD olacaktır .

Linear Bitcoin’in yerini alacak / geçecek mi?

Tahminlerimize göre bu yakın gelecekte olmayacak.

Linear çökecek mi?

Analizimize göre bu olmayacak.

Linear bir yılda 1 USD’ye ulaşacak mı?

Kripto para piyasasının geniş kitlelere ulaşması dahilinde olabilir.

Linear bir yılda 5 USD’ye ulaşacak mı?

Linear gelişen kripto piyasası içinde artan martketcap değeri ile ilerleyen yıllarda olabilir.

Linear bir yılda 10 USD’ye ulaşacak mı?

Şu an için LİNA 10 dolar olamaz ama kripto piyasası ani değişimleriyle herkesi şaşırtabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
eray sezer
eray sezerhttps://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

116BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
1,167TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
50,190.00 $
50,190.00 $
3.43%
ethereumEthereum
3,797.17 $
3,797.17 $
0.32%
binance-coinBinance Coin
577.48 $
577.48 $
0.13%
dogecoinDogecoin
0.491598 $
0.491598 $
24.78%
xrpXRP
1.36 $
1.36 $
6.61%
cardanoCardano
1.92 $
1.92 $
24.17%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
2.79%
polkadotPolkadot
40.47 $
40.47 $
14.28%
bitcoin-cashBitcoin Cash
1,278.60 $
1,278.60 $
1.8%
litecoinLitecoin
319.01 $
319.01 $
2.22%

Benzer Haberler