Home Altcoin Haberleri COSMOS (ATOM) Kripto Uzmanı Ben Armstrong: 2021 İçin 2 DeFi Projesini Takip Ediyor

Kripto Uzmanı Ben Armstrong: 2021 İçin 2 DeFi Projesini Takip Ediyor

0
Kripto Uzmanı Ben Armstrong: 2021 İçin 2 DeFi Projesini Takip Ediyor

Kripto uzmanı ve YouTuber Ben Armstrong, güzel bir altcoin boğa piyasası kapanmadan önce önemli karlar elde etmeye hazır olduğunu söylüyor.

Armstrong, yarım milyon YouTube abonesine, birlikte çalışabilirlik protokolüne baktığını ve Blockchain ekosistemlerinin geleceğinde önemli roller oynayacağını söylediğini söylüyor.

“Gelecekte aynı anda çalışan çok sayıda blok zinciri olma ihtimali yüksek olduğu için, farklı blok zincirleri arasında birlikte çalışabilirliğe odaklanmanın, blok zincir teknolojisinin ilerlemesi için çok önemli olduğu görülüyor.

Bu blockchain çalışabilirlik açısında iki DeFi projesi birbiriyle yarışıyor şu anda: Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM). Her iki protokol de benzer mimari kullansa da, aralarında birkaç önemli fark vardır. ”

Armstrong, DeFi projelerinin gelecekteki değerlemesini önemli ölçüde etkileyebilecek iki birlikte çalışabilirlik blok zinciri arasındaki temel bir farkı vurgulamaktadır.

“İşte bu videodan çıkarmanızı istediğim ana şey. Cosmos ve DOT, fiyat olarak o kadar da uzak değildir. Ancak piyasa değeri açısından çok uzaklar. Bunun gibi boşluklar gördüğünüzde, alt sıradaki projelerin potansiyeli burada odak noktası haline geliyor. ”

Yazım sırasında, Polkadot fiyatı CoinMarketCap verilerine göre $ 17,5 milyar piyasa değeri ile 19.35 dolar. Bu arada, Cosmos 14.77 dolar değerinde ama piyasa değeri olan standları yaklaşık 3 milyar $ dolar olarak gözüküyor.

Kripto uzmanı, Cosmos’un nispeten küçük piyasa değerinin onu Polkadot’un 2021’deki meteorik yükselişini takip edecek ve yatırımcılara büyük boyutlu getiri sağlayacak bir konuma getirdiğini ekliyor.

“Cosmos’un çok fazla potansiyeli var. Yıldızlara ulaşıyor. Diğer projeler ödül alırken arka uçta çalışıyor ve geliştiriliyor.

Sonunda, Cosmos sırasını alacak. Gelecekte ATOM madeni parası için büyük bir artış görüyorum.

Aslında şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Ama yine de gidecek çok daha yolu olduğunu düşünüyorum.

Cosmos’un bu boğa koşusunda fiyat artışını ve token başına 140 ATOM $ doları göreceğine inanıyorum. “

ATOM, Armstrong’un senaryosunu takip ederse, boğa piyasası perdelerini kapatmadan önce potansiyel olarak 10 katın üzerinde kazanç sağlayabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here