Home DeFi Haberleri KeyTango (TANGO) KeyTango (TANGO) Nedir? TANGO Öğrenme Klavuzu

KeyTango (TANGO) Nedir? TANGO Öğrenme Klavuzu

0
KeyTango (TANGO) Nedir? TANGO Öğrenme Klavuzu

Merkezi olmayan finans (DeFi) pazarı büyürken, birçok kullanıcı için ayak uydurma mücadelesi büyüyor. Ve bazen, bu alandaki DeFi, dolandırıcılık jetonları ve az gelişmiş projelerdeki çok sayıda kilim çekme nedeniyle, insanlar bundan tamamen kaçınmayı seçiyor. KeyTango, bu endişelere bir çözümdür.

KeyTango, yeni bir kripto para birimi sahibinin veya tüccarın absorbe etme riskini en aza indirmek için çeşitli, saygın ve güvenli DeFi projeleri için tek noktadan bir mağaza sunar. 

Ayrıca, herkesin DeFi’nin temel kavramlarının ve tekniklerinin gerçekte ne anlama geldiğini daha iyi anlamasına yardımcı olabilecek öğrenme seçenekleri sunar.

KeyTango (TANGO) Kurucuları Kimlerdir?

DeFi projelerinin büyümesi olağanüstü oldu ve sadece 3 ay içinde % 725 büyüme kaydetti. Bununla birlikte, ekosistemin nasıl işlediğine aşina olmayan birçok yatırımcı hala var. 

Yeni perakendeci tüccarların çoğu kendilerini DeFi olduğunu iddia eden kabataslak projelerin içinde buluyor, ancak daha sonra bu projelerin vaatlerini yerine getiremeyeceğini öğreniyorlar.

KeyTango, kripto para birimi, finans teknolojisi ve yatırım uzmanlarının yardımıyla geliştirilmiştir. 

Proje, melek yatırımcıları olarak birçok Outlier Ventures personeli tarafından da destekleniyor. Arkasındaki ekibin amacı, kullanıcıların sadece birkaç tıklama ile DeFi alanında kolayca ticaret yapabilecekleri, kullanımı kolay, Robinhood benzeri bir platform sunmaktır.

KeyTango (TANGO) Nedir?

KeyTango (TANGO), DeFi ürünleri ve hizmetleri için bir ağ geçidi işlevi gören Web3 tabanlı bir yatırım çözümüdür. Çeşitli DeFi pazarlarında birden fazla projeyle bağlantılıdır. Bu, kullanıcılara, kâr elde etmek için varlıklarının kapasitesini en üst düzeye çıkarmanın yollarını arıyorlarsa, aralarından seçim yapabilecekleri geniş bir finansal araç yelpazesi sunar.

KeyTango, herhangi bir kripto para birimi veya DeFi kullanıcısı için kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve üç ana hedefe odaklanır: keşfetmek, öğrenmek ve yatırım yapmak.

Dahası, platform, kullanıcılarına, bağladıkları cüzdandaki etkinliklerinin geçmişine dayalı olarak erişebilecekleri ürünler hakkında özel bir öneri sunar. Bu, kullanıcıların profillerine hangi varlığın uygun olduğunu seçmelerini ve kendileri için önerilen araçlarda ürün ve hizmetlerden kolayca yararlanmalarını kolaylaştırır.

TANGO’yu Keşfedin

KeyTango’nun kullanıcılarına verdiği şeylerden biri, verim çiftçiliği ve likidite madenciliği gibi farklı DeFi ürünlerine maruz kalmaktır. 

Platform, yatırım uzmanlarından ve risk sermayesi yöneticilerinden oluşan bir ekip tarafından desteklenmektedir. Bundan da öte, uygulamada yayınlanan herhangi bir ürün, MIT ve Y-Combinator Alumni tarafından dikkatlice küratörlüğünü yapıyor ve bu da kullanıcılara protokol aracılığıyla keşfettikleri DeFi projelerinin kaliteli ve itibarının garantili olduğunu garanti ediyor.

TANGO Öğrenin

KeyTango, potansiyel olarak yararlanabilecekleri karmaşık DeFi projelerinden bazılarını tam olarak anlamayan kripto para birimi sahiplerinin çoğunun sorununu çözmek için uygulamaya bir “Öğren” katmanı ekledi. Herhangi bir kullanıcının bilmesi gereken her teknik bilgi, platformun bu bölümünde erişilebilir hale getirilecektir.

Yatırım

Bir kullanıcı varlıklarını DeFi’ye koymanın ne anlama geldiğini anladıktan sonra, nasıl getiri elde edebileceklerinden DeFi protokollerinin temelindeki risklere kadar, yatırımlarını başlatmak için platformu kolayca kullanabilir. İşlem basit. Kullanıcıların sadece kripto para birimi cüzdanlarını bağlamaları gerekir.

TANGO Likidite Havuzları

Boşta olan varlıklarını bir likidite havuzuna koymak isteyen kullanıcılar artık platformu kullanarak bunu kolayca yapabilirler. Bu üründe, bir token sahibi, alım satım ücretlerinden ek token kazanmak için bunları desteklenen herhangi bir merkezi olmayan borsanın (DEX) likiditesine tedarik edebilir.

Bu pazarda erişilebilen ürünler Balancer , Bancor, Curve , SushiSwap ve Uniswap gibi DEX’lerdir .

TANGO Yatırımcı Verimi

DeFi projelerinin kendi yerel yardımcı tokenleri vardır. Bu tokenlerin sahipleri, onları sakladıkları ve ağın faaliyetlerine katılmak için kullandıkları için ödüller kazanır. 

Yatırımcıların yaptığı şey, tokenlerini bu yardımcı program tokenlerinin alınıp satıldığı DEX’lere yatırmaları ve likiditelerini orada tedarik etmeleridir.

Bu şekilde, likidite sağladıkları token şeklinde de ödüller kazanabilirler. Bugün piyasada çeşitli verimli tarım protokolleri var, ancak, zorluklar nedeniyle güvenli bir platform bulmaktan dolayı başkalarının erişmesi çok zor olabilir. 

KeyTango, uygulamada destekledikleri projeleri de düzenledikleri için yatırımcılar için daha güvenli bir fırsat sunuyor.

DeFi Ticareti

Spot ticaret ve kaldıraçlı ticaret işlevleri sunan DeFi uygulamaları KeyTango’da kolayca bulunabilir. Bu platformlarda kullanıcılar, otomatik piyasa yapıcıları (AMM) tarafından desteklenen borsalara erişebilecekler. Bu ürün için bilinen platformlardan bazıları 0x , Aave ve Sushiswap’tır.

Türev Ürünler ve Diğer Ürünler

DeFi ekonomisi büyümeye devam ederken, KeyTango da buna göre uyum sağlayacaktır. Uygulama, NFT’ler, türevler ve diğerleri gibi yeni DeFi fırsatlarına erişim sağlamak için çalışacak.

TANGO Coin

TANGO coin, platformun yerel, yardımcı program tokenidir. Protokolün işlem ücretlerini ödemek ve platformun yönetim işlevlerine katılmak için kullanılabilir. TANGO’nun toplam arzının bir kısmı da topluluk hazinesine tahsis edilecek.

KeyTango Stake etme (Staking)

Platformda dört stake havuzu olacak: Earlybird Staking, Pro Staking, Expert Liquidity Mining ETH ve Expert Liquidity Mining USDT. Kullanıcıların arayüzde görebilecekleri belirli olgunluk dönemlerine ve havuz boyutlarına sahiptirler. 

Havuzlar ayrıca her biri için APY değerlerini de gösterdiğinden, kullanıcılar potansiyel kârlarının bir tahminine sahip olabilirler.

KeyTango (TANGO) DeFi’de Geleceği

KeyTango, tüm DeFi alanının yararlanabileceği bir projedir. Platformda kullanıma sunulacak projelerin küratörlüğünü yapacak uzmanlardan oluşan bir ekip oluşturmak büyük bir avantaj sağlıyor. 

Risklerin en aza indirilmesinden ve insanların DeFi’yi benimsemesini engelleyen psikolojik engeli aşmanın ötesinde, aynı zamanda halkın DeFi’nin neler sunabileceği konusunda farkındalığını artırıyor.

Bu nedenle proje, DeFi ekosistemi için umut verici bir tamamlayıcıdır. İnsanların DeFi’nin nasıl çalıştığını anlamalarını sağlamak ve varlıklarını mevcut en iyi projelerde kolayca tedarik etmenin bir yolunu sağlamak, daha geniş bir benimseme söz konusu olduğunda büyük bir destek olabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here